ملت‌های آزادیخواه تابع انقلاب اسلامی هستند/ آنچه در رزمایش‌ها می‌بینیم قطره‌ای از توان دفاعی است

حجت‌الاسلام محمدحسنی با اشاره به توانمندی‌های دفاعی جمهوری اسلامی گفت: آنچه در جریان رزمایش‌ها می‌بینیم، قطره‌ای از توان دفاعی کشور است.

ملت‌های آزادیخواه تابع انقلاب اسلامی هستند/ آنچه در رزمایش‌ها می‌بینیم قطره‌ای از توان دفاعی استحجت‌الاسلام عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفت‌وگو با «رکن آنلاین» دفاع‎پرس، اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی با دستاوردهای سایر انقلاب‌های معاصر دنیا به هیچ وجه قابل مقایسه نیست؛ چراکه انقلاب‌های معاصر به سرعت فرآیند انقلابی را طی کرده، از اهداف و آرمان‌های خود دور مانده و به انتهای خود رسیدند.

وی با بیان اینکه بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی مواجه شدن با استقبال ملت‌ها آزادی‌خواه است، افزود: انقلاب اسلامی ما به عنوان یک انقلاب تمدن‌ساز و گفتمان‌محور همچنان در جریان است و به راه خود در مسیر کمال ادامه می‌دهد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران به واسطه استکبارستیزی و حمایت از مستضعفان در جای جای جهان هستی پیروان و طرفدارانی دارد، بیان کرد: این خود یک هنر انقلابی است که سایر انقلاب‌ها از آن برخوردار نبودند.

وی همچنین در خصوص نمایش توان دفاعی در جریان رزمایش‌های نیروهای مسلح گفت: مطمئناً آنچه که از توان دفاعی تاکنون ارائه شده است، فقط قطره‌ای از دریای توانمندی‌های جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف صنایع دفاعی، تجهیزات و نیروی انسانی زبده بوده است. اگر ملاحظات امنیتی نبود و طبقه‌بندی اطلاعاتی صورت نمی‌گرفت، دنیا متوجه پیشرفت‌های گسترده جمهوری اسلامی در حوزه دفاعی می‌شد.

حجت الاسلام محمدحسنی خاطرنشان کرد: البته هرچه پیش می‌رویم، گذر زمان توانمندی‌های جمهوری اسلامی را در این حوزه بیشتر به رخ دشمنان می‌کشد.

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.