«نهاجا» جزو بهترین نیرو‌های هوایی جهان و موجب سربلندی ملت ایران است

امیر حیدری با تبریک فرارسیدن نوزدهم بهمن «روز نیروی هوایی» گفت: این نیروی الهی جزو بهترین نیرو‌های هوایی منطقه و جهان و باعث غرور و سربلندی نیرو‌های مسلح و ملت شریف ایران است.

حماسه‌آفرینی‌های خلبانان غیرتمند نیروی هوایی در تاریخ دوران دفاع مقدس ماندگار استبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش طی پیامی، فرارسیدن نوزدهم بهمن‌ماه «روز نیروی هوایی» را به امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همرزم ارجمند، امیر سرتیپ نصیرزاده
فرمانده محترم نیروی هوایی الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

نیروی هوایی الهی با تاریخ‌سازی بی‌بدیل و با بصیرت خود در روز نوزدهم بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ برگ زرینی از انقلاب اسلامی را رقم زد و در کنار ملت بابصیرت و انقلابی به بهترین نحو از انحاء، شعار «ارتش فدای ملت» را به اثبات رساند و ضربه نهایی را بر پیکره منحوس رژیم طاغوت نواخت.

حماسه‌آفرینی‌های ماندگار خلبانان غیرتمند نیروی هوایی ارتش در طول دوران سراسر افتخار دفاع مقدس به‌ویژه در عملیات‌های بی‌نظیر و پیچیده «کمان ۹۹» و «اچ ۳» با انهدام بزرگ‌ترین پایگاه‌های نظامی رژیم بعث عراق، عقب راندن دشمن از مرز‌ها و حراست و حفاظت از حریم هوایی ایران اسلامی گوشه‌ای از حماسه‌آفرینی‌ها و نبوغ این نیروی ولایتمدار و مقتدر ارتش است.

اکنون به همت دلاورمردان و قهرمانان نیروی هوایی، این نیروی الهی جزو بهترین نیرو‌های هوایی منطقه و جهان است که خود باعث غرور و سربلندی نیرو‌های مسلح و ملت شریف ایران اسلامی است.

یاد و نام شهید بابایی، ستاری، دوران و سیدالاسراء حسین لشگری و قهرمانان بصیر و شجاع نیروی هوایی هرگز از اذهان و خاطر ملت نجیب و قدرشناس ایران اسلامی فراموش نخواهد شد.

اینجانب ضمن ادای احترام و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگری‌ها و قهرمانی‌های این نیرو، موفقیت روزافزون حضرتعالی و مجموعه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در ادامه مسیر پر عظمت انقلاب شکوهمنداسلامی و در سایه‌سار زعامت و امامت ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) از درگاه پروردگار منان خواستارم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.