نیروی دریایی سپاه در عرصه موشکی پیشرفت چشمگیری داشته است

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: نیروی دریایی سپاه علاوه بر بهره‌گیری از شناورهای تندرو، در عرصه موشکی نیز در حال رشد و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای است.

سرلشکر باقریبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی «رکن آنلاین»، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در آیین الحاق ۳۴۰ شناور رزمی و پشتیبانی به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که صبح امروز (دوشنبه) در بندرعباس برگزار شد، با بیان اینکه نیروی دریایی وظیفه خود را با در پیش گرفتن راهبردی جدید و رویکردی انقلابی ادامه می‌دهد، اظهار داشت: ارتش و سپاه با تلاش و به‌کارگیری نیرو‌های انقلابی و در تراز انقلاب توانسته‌اند به تولید سلاح‌های جدیدی روی بیاورند که یکی از این موارد تولید شناور‌های تندرو است.

وی ادامه داد: شناور تندرو یک فرهنگ است؛ شناوری است که عامل اصلی تحرک و کارآمدی آن، انسان مؤمن، شجاع و ایثارگری است که اگر آن انسان این ویژگی‌ها را نداشته باشد، این شناور هیچ‌گونه کارآمدی را نخواهد داشت.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: ساخت و به‌کارگیری یک شناور تندرو چیزی نیست که از عهده سایر کشور‌ها برنیاید، اما مهم‌ترین عاملی که می‌تواند این شناور را کارآمد جلوه دهد، انسانی است که می‌تواند با ایمان، صلابت و روحیه انقلابی‌گری این شناور را هدایت کند.

سرلشکر باقری با اشاره به چابکی و قدرت آتش شناورهای تندرو نیروی دریایی سپاه بیان کرد: شناور تندرو نقش بی‌بدیلی در صحنه دریا دارد.

وی عنوان کرد: نیروی دریایی سپاه علاوه بر بهره‌گیری از شناورهای تندرو، در عرصه موشکی و رزم موشکی در حال رشد و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای است که به خاطر تمام این نعمات، خداوند را سپاس می گوییم که در دوران اوج تحریم، چنین قدرتی را برای رزمندگان ما ایجاد کرده است.

این خبر در حال تکمیل است…

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.