نیرو‌های مسلح ایران قدرت خود را به رخ رئیس جمهور جدید آمریکا کشیدند

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: نیرو‌های مسلح کشورمان با برگزاری ۱۰ رزمایش مکرر در دو هفته قدرت‌نمایی خوبی در برابر دشمنان داشتند و با بکارگیری سلاح‌ها و تجهیزات دفاعی بومی، قدرت اسلام را به رخ دشمنان از جمله رئیس جمهور جدید آمریکا کشیدیم.

در رزمایش‌های اخیر آمادگی نیرو‌های مسلح را به رئیس جمهور جدید آمریکا نشان دادیمبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی «رکن آنلاین»، سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح امروز در دیدار با آیت‌الله «عبدالله جوادی آملی» اظهار داشت: در مدت دو سال گذشته که فشار‌های زیادی به کشور وارد شد ما در نیرو‌های مسلح تحت فرماندهی معظم کل قوا تلاش کردیم که کشور دچار عارضه سنگین نظامی و امنیتی نشود؛ هرچند که فشار‌های اقتصادی خیلی زیادی به کشور وارد شد.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال این بود که در مقاطعی تهاجم نظامی انجام دهد، افزود: در دو ماهه اخیر که رای‌آوری رئیس جمهور سابق آمریکا دچار مشکل شد، این موضوع بیشتر شد و یکی از شیطنت‌های او تجهیزات زیادی بود که وارد منطقه کرد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: نیرو‌های مسلح کشورمان قدرت‌نمایی خوبی در برابر دشمنان داشتند و با برگزاری ۱۰ رزمایش مکرر در دو هفته بدون اینکه این رزمایش‌ها از قبل برنامه‌ریزی شده باشد، آمادگی خودمان را نشان دادند.

وی عنوان کرد: سلاح‌ها و تجهیزات تولیدشده ایرانی به نمایش گذاشته و قدرت اسلام به رخ دشمنان کشیده شد؛ در پی این موضوع، دشمنان از آن نیت تهدید ایران کوتاه آمدند؛ ضمن اینکه قدرت و آمادگی نیروهای مسلح ایران را به رخ رئیس جمهور جدید آمریکا هم کشیدیم.

ادامه دارد…

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.