نیمی از بدنه نیرو‌های مسلح را سربازان تشکیل می‌دهند

امیر دریادار کاویانی با بیان اینکه قدردان سربازان عزیز هستیم، گفت: نیمی از بدنه نیرو‌های مسلح را سربازان تشکیل می‌دهند.

قدردان سربازان عزیز هستیم/ نیمی از بدنه نیرو‌های مسلح را سربازان تشکیل می‌دهندبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر دریادار «حمزه علی کاویانی» جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) جوان سرباز آجا که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت ویدئوکنفرانسی صبح امروز به میزبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ستاد نداجا برگزار شد، اظهار داشت: هر ساله ارتش جمهوری اسلامی ایران برای پاسداشت، تقدیر و قدردانی از سربازان عزیزی که برای دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی در نیرو‌های مسلح مشغول به خدمت هستند، مراسمی را تحت عنوان «جوان سرباز» برگزار و از سربازان نمونه‌ای که در شاخص‌های مختلف حائز رتبه شدند، تقدیر می‌کند.

وی افزود: این جشنواره نشان می‌دهد که قدردان سربازان عزیز هستیم که در میهن اسلامی ایران از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره معیار انتخاب سربازان برتر گفت: ما ۱۰ شاخص را برای انتخاب سرباز نمونه که در همه نقاط کشور مشغول به خدمت مقدس سربازی هستند را تعریف کردیم و معتقدم همه سربازان ارتش نمونه هستند و کار بسیار سختی بود.

وی ادامه داد: یک سال کار انجام شد تا سربازان نمونه انتخاب شوند و بیش از ۲۰ هزار سرباز رو در رو با فرماندهان ملاقات چهره به چهره و مصاحبه حضوری داشتند.

دریادار کاویانی با بیان اینکه توجه ویژه به سربازان همواره مورد تأکید فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) است گفت: ۵۰ درصد بدنه نیرو‌های مسلح را سربازان تشکیل می‌دهند و در نیرو‌های مسلح نقش ارزنده و ویژه دارند و باید همواره قدردان سربازان عزیزمان باشیم.

وی تصریح کرد: بیش از یک دهه است به‌منظور تجلیل از سربازان نمونه و در راستای تقویت نگرش مثبت نسبت به مقوله مقدس سربازی، ارتقای سطح منزلت و قداست خدمت وظیفه عمومی، زمینه‌سازی برای بروز خلاقیت و افزایش نشاط اجتماعی، امید به آینده جوانان و شناسایی سربازان مستعد برای ساماندهی و حمایت از آنان، جشنواره حضرت علی اکبر (ع) «جوان سرباز» در مسیر تعالی سربازان برگزار می‌شود.

دریادار کاویانی گفت: امسال با توجه به شرایط ناشی از وجود کرونا جشنواره به صورت محدود و ویدئوکنفرانسی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ۲۲۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.