هراس استکبار جهانی از قدرت نظامی ایران

از سراسر وب

رزمندگان در دوران جنگ کار‌های نشدنی را شدنی کردند/ امروز استکبار از قدرت نظامی ما هراس داردسردار سرتیپ پاسدار «علی اکبر پورجمشیدیان» معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با «رکن آنلاین» «رکن آنلاین»، درخصوص ضرورت ترویج فرهنگ دفاع مقدس اظهار داشت: دوران دوران مقدس مقطعی حساس از تاریخ کشورمان است و آحاد مردم، مسئولان و به‌ویژه جوانانی که آن دوران را درک نکرده‌اند، اگر می‌خواهند در زمینه‌های مختلف پیشرفت کنند، باید از تجارب دوران دفاع مقدس استفاده کنند؛ چراکه رزمندگان در آن دوران با روحیه جهادی و فداکارانه و از همه مهمتر با دستان خالی، بر دشمن تا دندان مسلح بعثی پیروز شدند و پوزه استکبار را به خاک مالیدند.

وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس باید به عنوان الگو برای نسل جدید قرار بگیرد، ادامه داد: جوانان امروز ما با تأسی به فرهنگ دفاع مقدس می‌توانند پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنند؛ همان‎طور که رزمندگان در دوران جنگ با اراده خودشان موجب شکست دشمن بعثی شدند؛ لذا جوانان امروزی نیز اگر با اراده‌ای قوی به جنگ با مشکلات بروند، حتماً پیروز خواهند شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه رزمندگان کار‌های نشدنی را شدنی کردند، افزود: دوران دفاع مقدس الگویی ملموس و نزدیک به نسل جدید است که باید از آن بهره ببرند و قطعاً اگر این کار صورت گیرد، بهترین نتیجه حاصل می‌شود.

سردار پورجمشیدیان گفت: امروز دشمنان ما به دنبال این هستند تا جلوی انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان را بگیرند، لذا همه ما باید با تلاش خود جلوی این توطئه آن‌ها و تحریف وقایع آن دوران را بگیریم.

وی عنوان کرد: امروز نیرو‌های مسلح ما نسبت به گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند، به طوری که استکبار جهانی امروز از قدرت نظامی ما و سپاه پاسداران هراس دارد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: همان‌طور که در زمینه نظامی با اتکا به توان داخل پیشرفت کرده‌ایم، قطعاً در زمینه اقتصادی نیز بر مشکلات فائق خواهیم آمد.

انتهای پیام/ رکن آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید