وزارت دفاع در راه استقلال جمهوری اسلامی گام‌های بلندی برداشته است

حجت الاسلام آقاجانپور با بیان اینکه امروز نظام اسلامی در عرصه های گوناگون به دستاوردهای عظیمی دست یافته است با اشاره به قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: وزارت دفاع در راه استقلال جمهوری اسلامی گام‌های بلندی برداشته است.

وزارت دفاع در راه استقلال جمهوری اسلامی گام های بلندی برداشته استبه گزارش دفاع‎پرس، حجت‌الاسلام و المسلمین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در جشن ویژه سالگرد پیروزی انقلاب که با حضور وزیر دفاع برگزار شد، اظهار داشت: 22 بهمن روز تحقق وعده الهی، پیروزی جند ا… بر شیاطین و روز تحقق مطالبات مردمی در قیام نهضت اسلامی بود.

حجت الاسلام آقاجانپور گفت: برگزاری مراسم دهه فجر یادآور مبارزاتی است که دریای عظیم ملت به خروش آمد و مردم با وحدت کلمه و یکصدا، «استقلال ، آزادی، جمهوری اسلامی» را فریاد زدند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان دلیل استقلال خواهی مردم در دوران ستمشاهی گفت: حاکمان دوران شاهنشاهی فاقد استقلال بودند و مانند نوکران در برابر اربابان خود سرتعظیم فرود می آوردند و در واقع بیگانگان، مقدرات سیاسی، اقتصادی و نظامی و … کشور را رقم می زدند.

حجت الاسلام آقاجانپور در تشریح آرمان های «آزادی و جمهوری اسلامی» یادآور شد: مردم ایران اسلامی از خفقان ایجاد شده در دوران شاهنشاهی به ستوه آمده بودند و جمهوری اسلامی را انتخاب کردند تا قوانین، احکام و اداره ی کشور بر مبنای شرع و اسلام باشد.

وی با بیان اینکه آزادی در جمهوری اسلامی به معنای واقعی کلمه محقق شده است گفت: مردم دراین نظام مخیر هستند و هر زمان مسئولان از مسیر صحیح انقلاب خارج شوند، این ملت اند که با آرای خود پای صندوق های رأی مسئولان اداره ی کشور را بر می گزینند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه امروز نظام اسلامی در عرصه های گوناگون به دستاوردهای عظیمی دست یافته است با اشاره به قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: وزارت دفاع در راه استقلال جمهوری اسلامی گام های بلندی برداشته است و انشالله انقلاب اسلامی به انقلاب حضرت مهدی (عج) گره خواهد خورد.

انتهای پیام/۳۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.