ویدیوهای ۴K یوتیوب به اپل TV اضافه شدند

از سراسر وب


«رکن آنلاین» – در نهایت پشتیبانی از ویدیوهای 4K یوتیوب به اپل TV اضافه شده است. البته این قابلیت هنوز در همه کشورها فعال نیست و با برخی از محدودیت‌ها مواجه است. 

همان طور که وعده داده شده بود، در نهایت اپل TV نیز از ویدیوهای 4K یوتیوب پشتیبانی می‌کند. برخی از کاربران در سایت‌های مختلفی مانند ردیت اعلام کرده‌اند که قابلیت پشتیبانی از ویدیوهای 4K در یوتیوب برای کاربرانی که سیستم عامل tvOS 14 دارند فعال شده است. 

البته در حال حاضر کاربران تنها می‌توانند ویدیوهای با کیفیت Ultra HD و 30 فریم بر ثانیه را مشاهده کنند و هنوز قابلیت HDR فعال نشده است. شرکت یوتیوب در مصاحبه‌ای با verge وجود برخی از محدودیت‌ها را تصدیق کرده است. همچنین اعلام کرده است که آیپدها و آیفون‌های کنونی باید از ویدیوهای 4k که 60 فریم بر ثانیه و HDR هستند ئشتیبانی کنند؛ اما در این مرحله هنوز کمی مشکل و محدودیت وجود دارد.

لازم به ذکر است که هنوز این قابلیت اپل TV برای تمام کشورها منتشر نشده است. به نظر می‌رسد که این پلتفرم پشتیبانی از این ویدیوها را به زودی برای همه کاربران فعال می‌کند و قصد ندارد نسخه جدیدی از اپلیکیشن خود را در اپ استور منتشر کند. 

ممکن است شما دوست داشته باشید