پایان «تونل وحشت» در گالری امامزاده هاشم جاده هراز

از سراسر وب

به گزارش خبرنگار اقتصادی «رکن آنلاین»، صبح امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار تهران و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای 7 پروژه در حوزه‌های راهداری، بهسازی راه‌ها، ایمن سازی و رفع نقاط پرحادثه در استان تهران به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم محمد اسلامی اظهار داشت: روز جهانی سالمند است و این روز را به سالمندان عزیز کشور تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد:‌ پروژه‌های راهداری استان تهران شامل 7 پروژه امروز افتتاح شد، من از وضعیت راه‌های استان به شدت شاکی بودم و مطالبه‌گری سنگینی از مدیر کل راه و شهرسازی استان و رئیس سازمان راهداری داشتم و شبانه‌روزی نبود که به آنها پیام ندهم، به هر حال استان تهران با این حجم انبوه تردد جاده‌ای نیازمند افزایش ظرفیت جاده‌ای است.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد:‌ در دو پایه کارهای توسعه‌ای در استان تهران به عنوان قطب بزرگ جمعیت و صنعتی دنبال شد که اولین آن ظرفیت جاده‌ها بود، منطقه یک آزادراه تهران -شمال افتتاح شد، محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه بهسازی و گسترش ظرفیت شد و بدین ترتیب مردم در این جاده‌ها به صورت ایمن و روان حرکت می‌کنند.

اسلامی اضافه کرد: ادامه آزاد راه همت تا کرج و آزاد راه کنار گذر جنوبی تهران در قالب راهسازی استاندارد و مدرن انجام شد.

وی اظهار داشت: آزادراه کنار گذر جنوبی تهران به طول ۱۵۷ کیلومتر تا پاییز امسال افتتاح می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: در بخش نگهداری و بهبود وضعیت قطعه پل سیمان تا پل شهرک واوان در اتوبان قم از نظر من مردود بود که گسترش ظرفیت انجام شد.

اسلامی افزود: با توجه به توسعه ری و شهرستان‌های همجوار در استان تهران، ضرورت دارد ترافیک محلی از ترافیک عبوری جدا شود.

وی بیان کرد:‌ تقاطع غیرهمسطح شهر قدس و بهسازی جاده هراز انجام شد، همچنین گالری امامزاده هاشم که به تونل وحشت شبیه بود بهسازی، به روزرسانی و آراسته شد.

انتهای پیام/ 


ممکن است شما دوست داشته باشید