پندار اکبری: گفتند بازیگران «گاندو» در سریال نباشند!/ همه از روی هم کپی می کنند

از سراسر وب

«پندار اکبری» بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون «رکن آنلاین»، گفت: بعد از اینکه در «گاندو» بازی کردم دو سه نقش دقیقا شبیه به همان شخصیت پیشنهاد شد و فقط نام شخصیت و کمی قصه تغییر کرده بود.

وی درباره تولید ادامه سریال «گاندو» نیز گفت: ما هم شنیدیم که قرار است ادامه این سریال ساخته شود اما کماکان خبری نیست. آنقدر روی این سریال حساسیت وجود داشت که بعد از پایان پخش، با سریال دیگری قرارداد بستم اما رسما اعلام کردند بازیگرهایی که در سریال گاندو بازی کردند، در این سریال نباشند.

این بازیگر در ادامه افزود: متاسفانه این روزها کیفیت کارها پایین آمده است و یک عده خاصی فقط کار می کنند. اصولا پیشنهاد سینمایی کم شده و اگر هم باشد کیفیت مطلوبی را ندارد و انگار همه از روی دست هم کپی می کنند و ما با مشکل تکرار مواجه ایم.

اکبری همچنین بیان داشت: نقش هایی که پیشنهاد می شود اغلب تکراری هستند و شاید همه ما بارها آنها را تجربه کرده باشیم و همین می شود که من بازیگر هم انگیزه ای برای کار کردن ندارم.

بازیگر سریال «گاندو» ادامه داد: در گذشته سریال های خوبی در تلویزیون ساخته می شد مثل فاصله ها و دلنوازان و … که مخاطب را پای تلویزیون نگه می داشت. همین الان هم ترجیح می دهم در کارهایی بازی کنم که متفاوت باشند و این خاص بودن باعث کم رنگ شدن من و برخی از همکارانم در حیطه بازیگری است.

وی درباره سایر فعالیت های خود حتی در حیطه کارگردانی نیز گفت: چند فیلم کوتاه ساختم اما ورود به عرصه کارگردانی مستلزم حمایت هایی است و سختی های خاص خود را دارد. همچنین از زمانی که کرونا آمده تئاتر هم که تعطیل شده است و مردم از تئاتر استقبالی نمی کنند.

پایان خبر / رکن آنلاین


ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.