پیام تسلیت فرمانده کل سپاه به مناسبت شهادت سردار «خدادی»

از سراسر وب

پیام تسلیت فرمانده کل سپاه به مناسبت شهادت سردار خدادیبه گزارش «رکن آنلاین»، در پی شهادت سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار «حمید خدادی» معاون ایمنی و اقدامات تأمینی سپاه، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت جانباز عالیقدر، سردار رشید سپاه اسلام سرتیپ پاسدار حمید خدادی» معاون ایمنی و اقدامات تامینی سپاه را به محضر مبارک فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی)، خانواده مکرم و آحاد پاسداران انقلاب و همرزمان وی تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

بی‌تردید یاد، خاطره و نقش‌آفرینی‌های سترگ و موفق آن شهید ارجمند و مخلص در سطوح مختلف حفاظتی و امنیتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو‌های مسلح طی چهار دهه اخیر، ازجمله دوره همرزمی و یاری بخشی به سردار دل‌ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نیروی قدس، برای همیشه ماندگار و الهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای این نهاد انقلابی و مردمی و بلکه جامعه اسلامی خواهد بود.

اینجانب از خداوند متعال برای آن شهید عزیز رفعت جایگاه و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا و برای بیت شریف و آحاد همکاران و رهروان وی عزت، توفیق، سربلندی، و ثبات قدم در طریق الی‌الله و پیش‌برندگی اهداف متعالی انقلاب اسلامی و ملت عظیم الشان ایران را مسئلت می‌جویم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام/ ۲۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید