پیام تسلیت معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح به سرلشکر «فیروزآبادی» و سردار «ربانی»

سردار سرتیپ عبداللهی در پیام‌های جداگانه درگذشت برادر مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و برادر معاون عملیات ستاد کل نیرو‌های مسلح را تسلیت گفت.

پیام تسلیت معاون هماهنگ ستاد کل نیرو‌های مسلح به سرلشکر «فیروزآبادی» و سردار «ربانی»به گزارش «رکن آنلاین»، سردار سرتیپ «علی عبداللهی» معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیام‌های جداگانه درگذشت برادر سرلشکر «سید حسن آقایی فیروزآبادی» مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و برادر سردار «مهدی ربانی» معاون عملیات ستاد کل نیرو‌های مسلح را تسلیت گفت.

متن پیام‌ معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح به سرلشکر فیروزآبادی به شرح ذیل است:

«برادر ارجمند سردار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن آقایی فیروزآبادی
مشاور محترم عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی)

دریافت خبر درگذشت برادر بزرگوارتان سید عباس آقایی فیروزآبادی مورد موجب تأثر و تألم فراوان گردید.

اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت و تعزیت عرض نموده، از درگاه خداوند رحمان و رحیم برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.

ان‌شاءالله خداوند متعال آن برادر مؤمن، جانباز و فداکار را قرین رحمت خویش فرمایند.»

همچنین در متن پیام معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح به سردار ربانی آمده است:

«آنچه از تبدیل ذات حضرت حق بر انسانی روا شود، الطاف خفیه‌ای است که انسان جز با صبر و تعقل آن را بازنمی‌یابد. غم از دست دادن برادر چنان تلخ است که هیچ عبارتی را در این مقام یارای مرهم نهادن نیست و تنها یاد خداست که می‌تواند تسلی‌بخش باشد.

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار مهدی ربانی

دریافت خبر درگذشت برادر گرامیتان موجب تألم و تأثر گردید.

خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود: «وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ؛ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

ضایعه درگذشت برادر گرامی و مؤمنتان، جانباز سرافراز، خادم‌الحسین (ع) «عباس ربانی» را از صمیم قلب خدمت شما برادر گرامی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند رحمان و رحیم برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.

ان‌شاءالله خداوند متعال قرین رحمتش فرماید.»

انتهای پیام/ ۲۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.