پیشکسوتان دفاع مقدس نورچشم ما و مولد انرژی نهاجا هستند

از سراسر وب

پیشکسوتان دفاع مقدس نورچشم ما و مولد انرژی نهاجا هستندبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: به‌مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و به افتخار حضور چهل نفر از پیشکسوتان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس، از چهل عنوان کتاب دفاع مقدس هوایی رونمایی شد و باید در آینده ضعف در بحث تالیف کتب با عناوین مختلف و مستندنگاری در نیروی هوایی برطرف بشود.

امیر سرتیپ نصیرزاده افزود: هنگامی که یک خلبان برای انجام ماموریتی اعزام می‌شود؛ کسی همراه او نیست و به این دلیل تنها راه ثبت خاطرات و مستند نگاری، دعوت از خود خلبانان پیشکسوت و مصاحبه با این عزیزان است و در این زمینه باید کارهای بیشتری صورت بگیرد. و کتب بیشتری تالیف شود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس نور چشم ما و مولد انرژی برای مجموعه نیروی هوایی هستند و بر اساس نقشه راه تعریف شده درصدد افزایش برنامه‌های مصاحبه با پیشکسوتان و ثبت خاطرات این عزیزان هستیم.

بنا بر این گزارش، در پایان این مراسم از چهل نفر از پیشکسوتان و یادگاران دفاع مقدس با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/ ۱۵۱

ممکن است شما دوست داشته باشید