چله دوم انقلاب چله قوی شدن است

سردار جلالی در پیامی به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر تأکید کرد: چله دوم انقلاب اسلامی، چله قوی شدن است و ما هیچ راهی جز قوی شدن نداریم.

چله دوم انقلاب چله قوی شدن استبه گزارش «رکن آنلاین»، سردار «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی آغاز دهه مبارک فجر را گرامی داشت.

در این پیام آمده است:

جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران امسال در حالی برگزار می‌شود که درخت تناور انقلاب، سرافرازتر، پویاتر و بانشاط‌تر از همیشه است و شعار‌های انقلاب اسلامی همچنان محور کانونی و قوام بخش به هویت جامعه ایرانی است.

اما مهمترین ویژگی دهه فجر امسال، پیروزی و جشن ملی برای منکوب کردن دشمن در کارزار فشار حداکثری و عبور از تهدید است. آن‌هایی که چشمان خود را برای فروپاشی نظام تیز و دل‌های خود را صابون زده بودند، امروز مغموم‌تر از همیشه آمدن بهار پیروزی و رخت بربستن زمستان فشار حداکثری و روسیاهی امثال ترامپ، بولتن، نتانیاهو و بن سلمان را نظاره‌گرند.

چله دوم انقلاب اسلامی، اما چله قوی شدن است. ما هیچ راهی جز قوی شدن نداریم. تنها قوی بودن ایران و قرار گرفتن ما در قله‌های سیاسی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و دفاعی است که می‌تواند برای ساکنین این مرز و بوم آسایش، پیشرفت و رفاه را به ارمغان آورد.

در آستانه قرن ۱۴ هجری شمسی ما همچنان استوار، ایستاده‌ایم و یکی پس از دیگری چالش‌ها، سختی‌ها و بحران‌ها را کنار می‌زنیم. مسیر طولانی است، اما افق دستیابی به گنج افتخار، رنج این راه صعب و عبور از گردنه‌های پرپیچ و خم را برما گوارا می‌کند.

آنچه شیرینی و حلاوت جشن ملی چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی را دوچندان کرده است احساس پیروزی در برابر تهدید، تحریم و فشارحداکثری توامان از سوی جبهه استکبار است. قطعاً دولت جدید آمریکا نیز چاره‌ای ندارد که در برابر قدرت ملی ایرانیان کرنش کند.

حرف آخر اینکه انقلاب اسلامی در تمامی طول حیات خود دو رکن کلیدی داشته و آن رهبری و مردم بوده است. باید مراقب وسوسه خناسان و توطئه مکاران باشیم که همانا هدف اصلی آن‌ها تضعیف جایگاه رهبری و نقش‌آفرینی مردم است.

یاد شهدا، امام شهدا و همه آن‌هایی که در این چهل و دو سال برای عزت و سربلندی ایران اسلامی هرچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند، گرامی می‌‎داریم و بر سیدالشهدای محور مقاومت، قاسم سلیمانی که همیشه سرباز این انقلاب بود، درود می‌فرستیم.

انتهای پیام/ ۲۳۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.