قیمت ای او اس در بازار آزاد امروز سه شنبه - ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۵:۰۸ با -۴.۹۶ درصد کاهش ، ۴ دلار معامله شد.

آخرین آپدیت قیمت ای او اس ۲۳:۴۵:۰۸
قیمت لحظه ایی ۴.۰۴۵
قیمت لحظه ایی ریالی ۱,۱۳۹,۲۳۴
بالا ترین قیمت روز ۴
پایین ترین قیمت روز ۴
نوسان ۲۴ ساعت گذشته ۰
درصد تغییر ۲۴ ساعت گذشته -۴.۹۵۸
نرخ بازگشایی در ۲۴ ساعت گذشته ۴
درصد تغییر نسبت به روز گذشته -۳.۷۰۴
میزان تغییر نسبت به روز گذشته -۰.۱۵۶

اخبار ای او اس

اخبار اقتصادی

عرضه ۱۷۷ میلیون دلار در سامانه نیما

بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نیما امروز سه‌شنبه شاهد عرضه حدود ۱۷۷ میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.

گاز، بحران اصلی صنایع انرژی‌بر کشور در آینده است

مدیر توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو گفت: گاز، بحران و مشکل اصلی حوزه صنایع انرژی‌بر کشور در آینده است و در این زمینه ایمیدرو به دنبال ایجاد راهکاری از طریق سرمایه‌گذاری مشترک با وزارت نفت است.

 

تاریخچه رمز ارز ای او س (EOS)

پیشرفت چشمگیر ای او س در مدت زمان کم

پلتفرم ای او س (EOS) جزو سیاست‌های بلاکچین است و بر پایه ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده ساخته شده است. EOS در واقع با هدف حذف هزینه‌ی اضافی معامله‌ها ایجاد شده است و توانایی انجام چند میلیون معامله در مدت زمان بسیار کمی را دارد.

اگر شما جزو افراد علاقه مند به حوزه ارزهای دیجیتال رمزارز هستید یا می‌خواهید روی ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید، بهتر است بعد از آشنایی و به دست آوردن اطلاعات کامل درباره رمز ارزهای مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

در این مقاله ما سعی خواهیم کرد اطلاعات کاملی از رمز ارز EOS را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین اطلاعات مختصری از تاریخچه به وجود آمدن این ارز رمزنگاری شده ارائه خواهیم داد.

مختصری از تاریخچه رمز ارز ای اوس  (EOS)

در سال ۲۰۱۷ شرکت بلاک چین پلتفرمی به عنوان ای او س  (EOSIO) را گسترش داد و در نهایت در سال ۲۰۱۸ (یک ژوئن) به صورت یک نرم افزار منبع باز (افراد توانایی حل باگ‌های نرم افزار را دارند) منتشر کرد. در ابتدای راه برای پیشرفت پروژه EOS، یک میلیارد ارز رمزنگاری شده  به صورت توکن ERC-20 توسط بلاکچین ارائه شد.

بلاکچین این کار را به منظور استفاده راحت هر کس از نرم افزار EOS انجام داد. در همین راستا مدیر عامل بلاک چین اعلام کرد که بلاک چین یک میلیارد بودجه‌ای که از فروش توکن‌ها به دست آورده است را صرف پشتیبانی از EOS می‌کند.

حمایت بلاکچین از نرم افزار EOS، باعث پیشرفت چشمگیر آن در مدت کوتاهی شد همچنین این موضوع باعث شد که نسخه‌های متعددی از ای او س منتشر شود. موفقیت و محبوبیت EOS  ادامه دار بود و تاکنون هم ادامه دارد. حتی در کشور چین و بعضی از کشورهای دیگر از رمزرازهای معروفی مانند بیت کوین هم محبوب‌تر شده است.

ای او س در دنیای امروز

با توجه به پیشرفت سریع رمز ارز EOS در حال حاضر ارزش بالایی دارد. این پلتفرم با قرار گرفتن در رتبه ۲۲ بازار و داشتن حدود ۶.۴۶ میلیارد دلار ارزش در بازار محبوبیت خود را ثابت می‌کند. ای او س در سال ۹۷ در تاریخ ۹/۲(۲۹ آپریل ۲۰۱۸)  بالاترین قیمت خود را در چند سال اخیر تجربه کرده است.

اما بعد از آن قیمت EOS کاهش داشته است. همچنین صرافی ZT فعالیت بیشتری در حوزه معامله EOS دارد. قیمت فعلی رمز ارز EOS حدود ۶.۲۲ دلار است.

هدف از ایجاد پلتفرم EOS

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، این پلتفرم در جهت حذف هزینه‌های اضافی معاملات ایجاد شده است. علاوه بر این در جهت حمایت از قراردادها و معاملات هوشمند و ارتباط برقرار کردن با سایر اپلیکیشن‌های بلاکچین پایه گذاری شده است.

از دیگر اهداف ای او س میتوان به کمک به ارتقا و حل مشکل توسعه پذیری رمز ارزهایی مانند بیت کوین اشاره کرد. همچنین کمک به ذخیره سازی ابری یا غیرمتمرکز نیز از دیگر پلتفرم EOS است.

شرایط بدست آوردن رمز ارز EOS

رمز ارز EOS با پیشرفت سریع خود، محبوبیت زیادی کسب کرد و همین امر باعث رونق معاملات این روز ارز دیجیتال شد. برای سرمایه گذاری و وارد شدن به معاملات EOS راهی که پیش روی شما قرار دارد، خریدن آن است و راه دیگری در دسترس نیست.

البته وارد شدن در فضای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال نیازمند آگاهی، دانش و تحلیل خوب داشتن است؛ چرا که این نوع سرمایه گذاری‌ها در عین سود دهی می‌توانند بسیار افت کنند و باعث ضرر شما

شوند. رمز ارز ای او س ممکن است در آینده بیشتر از وضع فعلی سودمند باشد اما باز هم در فضای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، هیچ چیزی صد در صد نیست.

همچنین قرار گرفتن در مسیر سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده نیازمند صبور بودن است. در واقع شما نمی‌توانید در مدت خیلی کم سود هنگفتی از این سرمایه گذاری‌ها به دست بیاورید. برای خرید رمز ارز EOS را می‌توانید از طریق صرافی‌های معتبری که تعداد آنها هم کم نیست و مرتبط با این ارز رمزنگاری شده  فعالیت می‌کنند، تهیه و خریداری نمایید.

بیشتر این صرافی‌ها جفت ارزهای EOS (ارزهایی که بر اساس قیمت یکدیگر معامله میشوند) مانند بیت کوین/ ای او س را ساپورت می‌کنند. بعد از خرید EOS شما به یک کیف دیجیتال نیاز خواهید داشت تا بتوانید رمز ارزهایی که خرده‌اید را نگه دارید. این کیف دیجیتال باید توانایی ساپورت رم شارژ خریداری شده توسط شما را داشته باشد.

سرمایه گذاری روی رمزارز ای او س

با نگاه کردن به زمان ایجاد  پلتفرم EOS  و پیشرفت سریع آن در این مدت زمان کم، متوجه محبوب و قوی بودن این پلتفرم خواهید شد. همچنین با در نظر گرفتن اهدافی که سازندگان EOS دارند و رایگان بودن تراکنش‌های این روز ارز و دیگر مزیت‌هایی که دارد، سرمایه گذاری روی رمزارز EOS می‌تواند آینده‌ی خوبی داشته باشد.همچنین راه‌های دست یابی به این پلتفرم نیز آسان است؛ چرا که صرافی‌های زیادی معاملات آن را ساپورت می‌کنند.

البته آنچه که در سرمایه‌گذاری‌های رمزارزها وجود دارد و غیر قابل انکار است، پیش بینی سخت آینده‌ی چنین سرمایه گذاری‌هایی است. در واقع نمی‌توان به صورت صد در صد از سود دهی یک سرمایه گذاری یا ضرر آن صحبت کرد. اما آنچه که می‌تواند شما را در سرمایه گذاری روی رمزارز ای او س و دیگر رمز ارزها به نتیجه برسانید صبر و آگاهی داشتن از شرایط این حوزه است.

جمع بندی

با توجه به افزایش تعداد رمز ارزهای دیجیتال، تصمیم گیری برای انتخاب یک رمز ارز برای سرمایه گذاری کمی سخت شده است. اما شما با کمی تحلیل و تحقیق راجع به رمز ارزهای مختلف، شرکت‌ها یا افراد سازنده، اهداف مشخص شده برای آن رمز ارزها، شرایط فعلی که دارند، میزان پیشرفتی که داشته‌اند و موارد بسیاری از این قبیل، می‌توانید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

پلتفرم EOS با توجه به پیشرفت سریع و چشمگیر، شرایط و اهداف خوبی که دارد، صرافی‌های بزرگ و شناخته شده زیادی که آن را ساپورت می‌کنند، کم هزینه بودن تراکنش‌های آن و … گزینه‌ی خوبی برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود. اما باز هم اشاره می‌کنیم که پیش بینی آینده رمز ارزها کار پیچیده‌ای است و به صراحت نمی‌توان از آن حرف زد.

در واقع برای سرمایه گذاری روی ارز رمزنگاری شده ای او س و هر ارز دیجیتال دیگری، بدون داشتن سر رشته و اطلاعات کافی وارد نشوید و ریسک نکنید. بلکه باید بسیار هوشمندانه و قوی وارد فضای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال شوید.