آتش‌سوزی در یک مجتمع تفریحی در شیراز

از سراسر وب

خبر آنلاین: رییس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: مجتمع تجاری تفریحی زیتون واقع در مرکز شهر و چهارراه پارامونت شیراز از حوالی ساعت ۱۳ امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ دچار آتش سوزی شده است.

هادی عیدی پور یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه ظهر یکشنبه آتش سوزی مجتمع تفریحی تجاری زیتون واقع در چهارراه پارامونت شیراز اعلام شد که بلافاصله تجهیزات ،خودروها ، نردبان و آتش نشان از هفت ایستگاه آتش نشانی شیراز به محل اعزام شدند.

رییس سازمان آتش نشانی شیراز ادامه داد: آتش سوزی در قسمت تاسیسات مشترک بین طبقات این مجتمع رخ داد و در پی آن تجمع دود از طبقه منفی‌ یک تا طبقه هفت ساختمان سرایت کرده بود که تیم های عملیاتی سریعا تخلیه افراد از مجتمع را آغاز کرده و همزمان تیم های عملیاتی به جستجو کانون آتش اقدام کردند. وی اضافه کرد: کانون آتش با استفاده از دوربین حرارتی پیدا و آتش سوزی اکنون مهار شده است.

عیدی پور اظهار کرد: در حال حاضر عملیات خروج دود از طبقه آخر و ایمن سازی محل در حال انجام است و تاکنون هیچ خسارت جانی در این حادثه رخ نداده است. وی در خاتمه گفت: علت دقیق این آتش سوزی پس از بررسی کارشناسان اعلام خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.