آمادگی کامل سازمان اورژانس برای برگزاری باشکوه مراسم تشییع پیکر شهدا در شهرهای مختلف

از سراسر وب

به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، رییس سازمان اورژانس کشور از آمادگی این سازمان برای برگزاری با شکوه مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه روز گذشته برای رییس جمهور و هیات همراه در شهرهای مختلف کشورمان خبر داد. جعفر میعادفر در اجلاس غیرحضوری روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور که عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد، از ولایت پذیری در عین اجتهاد به عنوان یکی از ویژگی های بارز آیت الله رییسی یاد کرد و افزود: در ۳ سال گذشته در فضایی بدون تنش و با آرامش خیال، امور کشور در حوزه های مختلف و همچنین توسعه سازمان اورژانس کشور پیگیری شد.

وی با اشاره به بسیج امکانات سازمان اورژانس کشور برای حادثه روز گذشته در ورزقان آذربایجان شرقی، گفت: شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن حادثه رخ داده بود، بسیار نامناسب بود اما وزیر بهداشت در همان ساعات اولیه در منطقه حاضر شد و فرماندهی عملیات را بر عهده داشت.

رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به برگزاری مراسم تشییع شهدای این حادثه در شهرهای مختلف از جمله تبریز، تهران، قم و مشهد مقدس، گفت: برای پوشش خدمات فوریت های پزشکی در مراسم فردا در تبریز، امکانات و نیروهای پشتیبان از ارومیه و اردبیل به تبریز اعزام می شوند تا در صورت نیاز به خدمت رسانی بپردازند.

میعادفر به آماده باش کامل اورژانس برای مراسم تشییع شهدای این حادثه در تهران اشاره کرد و گفت: مراسم اصلی تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله رییسی در مشهد مقدس است و باتوجه به خیل عظیم مردم در این مراسم، همه تمهیدات لازم در حوزه اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی اندیشیده شده است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.