ابراز پشیمانی زیاد “آرنولد” از خیانت به زنش

از سراسر وب

«آرنولد شوارتزنگر» برای بار اول سکوت خود را در بخشی از مصاحبه اش شکست و درباره خیانتی که به زن سابق‌اش کرده بود و اتفاقاتی که در این‌باره افتاد، توضیحاتی داد.

با انتشار مستند «آرنولد» ساخته نتفلیکس،او در بخشی از این مصاحبه اشاره کرد که چطور این اقدام اشتباه او باعث جدایی همسرش از او و تنش در بین فرزندانش شد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح،او در این مصاحبه گفته است:«در سال ۲۰۱۱ ماریا در رابطه با موضوعی شک داشت و از من پرسید آیا جوزف، پسر خدمتکارمون پسر توئه؟

قلبم از این موضوع به درد اومده بود و ناچار بودم تا پس از سال‌ها پنهان‌کاری سرانجام حقیقت را به همسرم بگم، در سال ۱۹۹۷ من با خدمتکارم رابطه‌ای پنهانی داشتم.

اون باردار شد و هردو فکر می‌کریدم فرزندش متعلق به همسرش «روجیلو» است اما با مرور زمان این پسر هر روز بیشتر شبیه به من می‌شد و در نهایت متوجه شدم که جوزف پسر منه.»

آرنولد در ادامه عنوان کرد:«اشتباه من باعث شد تا همه اعضای خانوده‌ام درد سنگینی را تحمل کنند، من زندگی خودمو نابود کردم.

این حقیقتی است که باید آن را پذیرفت، مردم موفقیت‌ها و شکست‌های من را به یاد خواهند آورد. من در حرفه ام شکست‌هایی را تجربه کرده‌ام اما این موضوع یک بعد کاملاً جدید از شکست برای من بود.

اکنون بسیار خوشحالم که من و ماریا توانستیم بچه‌هایمان را به خوبی تربیت کنیم، ماریا همیشه همسر فوق‌العاده‌ای بود اون همیشه در کنار من و حامی‌ من بود.

پس از جدایی ما هنوز هم رابطه خوبی باهم داریم و اکثر مراسم‌های خاص را در کنار فرزندانمان جشن می‌گیریم، رابطه ما مثل گذشته نیست اما دوستی ما هنوز زنده است.»

آرنولد در بخشی از صحبت‌هایش به پسرش «جوزف» نیز اشاره کرد و به گزارش وقت صبح :«جوزف یک مرد جوان و مثل من عاشق بدنسازی و ورزشه، کاری که من کردم اشتباه بود اما نمی‌خواهم که پسرم فکر کند عضوی از خانواده من نیست، من جوزف را بسیار دوست دارم.»

ماریا شرایور در سال ۱۹۷۷ با آرنولد آشنا و در سال ۱۹۸۸ طی یک مراسم مجلل باهم ازدواج کردند، حاصل این ازدواج چهار فرزند مشترک است، ماریا در سال ۲۰۱۱ پس از افشا شدن خیانت آرنولد با خدمتکارشان تصمیم گرفت تا پس از ۳۵ سال زندگی مشترک به این رابطه پایان دهد.

پس از گذشت ده سال سرانجام در سال ۲۰۲۱ آن‌ها توانستند طلاق خود را قانونی کنند.

ماه گذشته نیز منبعی نزدیک به این خانواده به رسانه پیج‌سیکس گفت که رابطه چهار فرزند ماریا با جوزف اصلا صمیمی نیست و رفتار آن‌ها طوری است که انگار جوزف مسئول خیانت به مادرشان است.

مادر جوزف نیز پس از طلاق آرنولد و ماریا مجبور به ترک خانه‌ آنها و در نهایت بازنشسته شد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.