اتوبوس شرکت واحد ترمز برید و به درخت کوبید

از سراسر وب

رئیس سازمان حمل و نقل و مدیریت بار و مسافر شهرداری زنجان گفت: یک دستگاه اتوبوس در پایانه بلوار آزادی ترمز بریده و داخل بلوار شده است.

به گزارش همشهری آنلاین، داود نوری، رئیس سازمان حمل و نقل و مدیریت بار و مسافر شهرداری زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عصر امروز در پی نقص فنی به وجود آمده، یکی از اتوبوس‌های متعلق به بخش خصوصی ناوگان درون‌شهری زنجان (مسیر انصاریه- شهرک امیرکبیر) در پایانه بلوار آزادی ترمز بریده و داخل بلوار می‌شود.

رئیس سازمان حمل و نقل و مدیریت بار و مسافر شهرداری زنجان با اشاره به اینکه به علت دور موتور بالا کنترل اتوبوس کار سختی بوده است، به همین دلیل راننده ترجیح داده است که آن را به سمت جداول پارک هدایت کند تا به کسی آسیب نرسد، افزود: خوشبختانه زمانی این اتفاق رخ داده که اتوبوس خالی از مسافر بوده و فقط راننده از ناحیه پا و کمر دچار آسیب‌دیدگی شده و بخشی از جداول کنار پارک از بین رفته است.

وی با تکذیب شایعات مطرح شده در ارتباط با سکته راننده به علت وقوع این حادثه بیان کرد: راننده از رانندگان مجرب بوده و این موضوع صرفا یک حادثه بوده است و هم اکنون راننده تحت نظر پزشک است.

نوری با اشاره به اینکه ناوگان اتوبوسرانی زنجان از سال گذشته در حال نوسازی و همچنین افزایش تعداد ناوگان است، اضافه کرد: سال گذشته در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی نیز ۲۵ دستگاه اتوبوس دارای سن بالا، بازسازی شدند.

شایان ذکر است، در حال حاضر سه خودروی در محل حادثه حاضر است و کارهای امدادی را انجام می‌دهند. بر اساس گفته مسؤولان در این حادثه به کسی آسیب نرسیده نیروهای آتش‌نشانی با جرثقیل در حال بیرون کشیدن اتوبوس از داخل پارک هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید