اجرای رضا بهرام در خط پایان سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر

از سراسر وب

اجراهای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای احساسی مجید رضوی و حضور رضا بهرام به پایان راه رسید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، اجراهای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به پایان راه رسید.

فضایی احساسی در اجرای «مجید رضوی» در جشنواره موسیقی فجر

نخستین اجرای آخرین روز برگزاری جشنواره موسیقی فجر در بخش موسیقی پاپ، توسط «مجید رضوی» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت‌.

مجید رضوی برای افتتاح اجرای خود قطعه «آسمون» را انتخاب کرد و پس از خوشامدگویی به طرفدارانش، «پنج صبح»، «پدیده» و «چشم نظر» را برای افراد حاضر در سالن خوانندگی کرد.

با آغاز اجرای قطعه «منم»، افراد حاضر در سالن اجرا رضوی همراه با خواننده اقدام به همخوانی متن قطعه کردند. اجرای«بالاخره» نیز با استقبال افراد حاضر در سالن مواجه شد و آنها با روشن کردن چراغ تلفن‌های همراه خود این قطعه را در فضایی احساسی همراه با خواننده پاپ همخوانی کردند. «طلا»ی رضوی نیز با استقبال طرفداران او مواجه شد به گونه‌ای که پس از اجرای این قطعه، افراد خاطر در صحنه با فریاد «دوباره دوباره» درخواست تکرار این قطعه را داشتند که این خواننده پاپ در پس از اجرای چندین قطعه دیگر، مجدداً «طلا» را خوانندگی کرد.

«نگین قلبمی»، «بمیرم»، «گرگ و میش»و «دست گل» دیگر قطعاتی بودند که مجید رضوی در اجرای خود در سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر خوانندگی کرد.

حسین احمدیان (ادوات الکترونیک)، مرودین عیشویی (کیبورد)، امین همه خانی (ادوات الکترونیک)، محمد دینار (گیتار)، نیکان زند (گیتار)، نیما پسندیده (گیتار)، امید قدسی (ویولن)، نوید رهنما (درامز)، سید یاسر صارمی (پرکاشن)، کسری تدین (ساکسیفون و فلوت) و امین نجف‌زاد (هنگ درام) نوازندگانی بودند که مجید رضوی را در این اجرا همراهی کردند.

رضا بهرام دفتر جشنواره سی و هشتم را بست

«رضا بهرام» آخرین اجرای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه برد.

رضا بهرام که حین ورود به صحنه اجرا با تشویق طرفدارانش مورد استقبال قرار گرفت، در ابتدا «شب‌های بعد از تو» و سپس قطعات «بیمار» و «آرامشی دارم» را خوانندگی کرد.

«هیچ»، «از عشق بگو»، «آتش»، «مو به مو»، «عاشقی ممنوع» و «آدم سابق» و همچنین «هوای دل» دیگر قطعاتی بودند که بهرام در آخرین اجرای سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در بخش پاپ روی صحنه اجرا کرد.

همچنین با همراهی و همخوانی افراد حاضر در سالن قطعات «دیوانه» و «گل عشق» توسط رضا بهرام روی صحنه اجرا شد و مورد استقبال طرفداران این هنرمند موسیقی پاپ قرار گرفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.