ارتش جمهوری اسلامی قدرت برتر پهپادی منطقه است

سرلشکر موسوی گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران جهش قابل توجهی در حوزه پهپادی داشته و دارای قدرت برتر پهپادی در منطقه است.

بازدید سرزده سرلشکر موسوی از دانشگاه شهید ستاریبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، در آستانه ۱۹ بهمن، روز نیروی هوایی، به‌صورت سرزده در دانشگاه شهید ستاری حضور یافت و به‌صورت چهره به چهره با فرماندهان، مسئولان و استادان این دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرلشکر موسوی در این دیدار، ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و روز نیروی هوایی، دانشگاه‌های افسری را قلب تپنده و تزریق‌کننده خون تازه به کالبد ارتش خواند و بر اهمیت ویژه دانشگاه‌های افسری از جمله دانشگاه ستاری تاکید کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های کم‌نظیر و بعضاً بی نظیر نیروی هوایی ارتش و دانشگاه شهید ستاری و سابقه، دانش، تخصص و زیرساخت‌های موجود به‌ویژه در بخش هوانوردی، بر ارتقای مرجعیت این دانشگاه در امور پهپادی، سایبری و جنگال تأکید کرد و گفت: قطب و محور بودن دانشگاه شهید ستاری در این حوزه‌ها یک فرصت برای دانشگاه در جهت تعمیم دانش و تجربه خود در عرصه پهپاد، جنگال و سایبری به سایر نیرو‌های مسلح و در نتیجه افزایش قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده کل ارتش افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران جهش قابل توجهی در حوزه پهپادی داشته و دارای قدرت برتر پهپادی در منطقه است که این موفقیت تا حد بسیار زیاد مدیون استادان دانشمند این دانشگاه است.

امیر موسوی با تاکید بر راضی نبودن به وضع موجود، تصریح کرد: شما باید در عرصه پهپاد، جنگال و سایبری، دهه‌های آینده را در نظر بگیرید و چشم‌انداز خود را قدرت برتر ماندن قرار دهید و این چشم‌انداز نیاز به تلاش، تعلیم و تعلّم، ارتقای روز به روز دانش و مدیریت جهادی روزافزون دارد.

فرمانده کل ارتش سه مأموریت «تولید علم»، «ترویج علم» و «پرورش افسران آینده‌ساز» را در اقتدار کشور بسیار مهم و تأثیرگذار دانست و انتظار خود را یادگیرندگی و روز به روز نو شدن در ابعاد مختلف عنوان کرد.

با توجه به برگزاری دوره معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی در دانشگاه شهید ستاری، فرمانده کل ارتش ضمن بررسی چگونگی اجرای این دوره، برای هرچه بهتر و عمیق‌تر برگزار شدن آن توصیه‌های لازم را ابلاغ کرد.

انتهای پیام/ ۲۰۰

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.