استخدام نیروهای یگان ویژه برای دختران آقای بازیگر

از سراسر وب

سیلوستر استالونه، بازیگر مشهور هالیوود که با حساسیت شدیدش روی دختران خود شناخته می شود ، با استخدام نیروهای یگان ویژه ی نیروی دریایی آمریکا ، مراقبت گری را به مرحله ی تازه ای رسانده است.

او پیش از نقل مکان دو دختر بزرگترش به نیویورک، شهری که به آمار بالایش در جرم و جنایت شهره است، این کار را انجام داده بود.

این ستاره ی هالیوود که نگران امنیت دختران بزرگ ترش، سوفیای ۲۷ ساله و سیستین ۲۵ ساله بود، مجبور شد دست به اقدام مضاعف بزند و اینگونه شد تصمیم گرفت ترتیب یک دوره ی آموزش دفاع شخصی نظامی را برای دخترانش بدهد.

سیستین، دختر دوم استالونه در مصاحبه ی جدیدی با نشریه ی «نیویورک پست» که پدر و خواهرش سوفیا هم در آن حضور داشتند، گفته: «تمرینات خیلی سختی نبود. من و سوفیا ۶ ساعتی را با آن ها در جنگل گذراندیم. حسابی خسته مان کردند. تمرین ها واقعی بود.» سیستین همچنین گفت که این تمرینات برای نمایش در ریالیتی شوی خانوادگی شان فیلمبرداری شدند.

علیرغم افزایش آمار جرم و جنایت در نیویورک، سوفیا و سیستین از مارس ۲۰۲۳ در این شهر ساکن شده اند.

این دو خواهر حتی در تمرینات خود مجبور به دنبال کردن مرغ ها شده بودند.

سیستین هم درباره ی این تمرین گفت: «به طرز غیر منتظره ای کار سختی است. من خیلی مطمئن به خود و مغرور به آنجا رفته بودم ولی از مرغ ها کتک خوردم.»

این مدل ۲۵ ساله همچنین گفت تصاویر ضبط شده از تمرینات شان شاید جالب به نظر برسند ولی بخش تمرینات بسیار دشوار بود.

او همچنین گفت: «برای من عجیب نیست که پدرم ما را در چنین موقعیتی قرار داد چون تمام عمرمان او را در حال انجام کارهایی مثل تمرینات دفاع شخصی نظامی گونه دیده ایم.»

 

 

استخدام نیروهای یگان ویژه برای دختران آقای بازیگر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.