الناز حبیبی به قدری شبیه این بازیگر هالیودی است که انگار مثل سیب از وسط نصف شده اند!

از سراسر وب

شباهت زیاد الناز حبیبی در چند نمای مختلف به ستاره سریال بازی تاج و تخت، امیلیا کلارک در تصاویری که در ادامه موجود است، قابل مشاهده می‌باشد.

«الناز حبیبی» در سریال «شبکه»

تولید سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی با موضوع امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی همچنان در حال تولید است.

به تازگی بهرام ابراهیمی و الناز حبیبی در سریال «شبکه»، مقابل دوربین احمد معظمی رفته‌اند. حبیبی در نقشی متفاوت در این سریال ظاهر شده و یکی از حضورهای متفاوت خود را در این سریال تجربه می‌کند.

تا به حال دانیال حکیمی، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی و کمند امیرسلیمانی، ایرج نوذری و ساناز سعیدی جلوی دوربین رفتند. و چند بازیگر نیز به تازگی اضافه شدند که نام آن‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مجموعه «شبکه» در چند فصل تولید خواهد شد که فصل اول آن «سارقان روح» نام دارد. و در ۱۵ قسمت با محوریت امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی در حال ساخت است.

نابودی و به قهقهرا کشیده شدن شخصیت‌های داستان پرده از رازهایی برمی‌دارد که در نتیجه آن برای اولین بار در این سال‌ها به برخی وقایع اشاره می‌شود.

«شبکه» برگرفته از یک ایده و طرح پژوهش محور است که به موضوع امنیت نرم و آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد و مرتضی اصفهانی آن را ارائه و هومان فاضل برای نوشتن فیلمنامه آن بیش از یک ونیم سال وقت گذاشته است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.