بازنشستگان نیرو‌های مسلح، به صورت رایگان بیمه می‌شوند

رئیس سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح گفت: طبق تفاهم انجام شده، بازنشستگان از روز ۲۲ بهمن می‌توانند رایگان بیمه شوند.

به گزارش خبرگزاری رکن آنلاین، سردار سرتیپ پاسدار رئیس سازمان  بازنشستگی ، امروز (دوشنبه) در مراسم امضای قرارداد بیمه نامه حامی اظهار کرد: مدتی است که موضوع بیمه نامه حامی بازنشستگان نیروی مسلح را با مطرح کرده‌ایم.

به گفته این مقام مسئول در نهایت بیمه کوثر طرحی را به نام طرح حامی پیشنهاد داده است و بر این اساس همه بازنشستگان نیروی مسلح تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

او ادامه داد: بر اساس این طرح هیچ یک از بازنشستگان مجبور به پرداخت هزینه نیستند، زیرا هزینه این بیمه نامه بر عهده سازمان تامین اجتماعی و بیمه کوثر به مدت یک سال است.

 

این مقام مسئول بیان کرد: بازنشستگان نیروهای مسلح به دو روش حضوری و تلفنی می‌توانند از خدمات مشاوره کیفری، حقوقی و خانوادگی استفاده کنند. همچنین بخشی از مشکلات پیشکسوتان ما با استفاده از کارشناسان و وکلای ما حل می‌شود.

رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح تصریح کرد: این تفاهم نامه امروز منعقد می‌شود اما اجرای آن به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در روز ۲۲ بهمن عملیاتی خواهد شد و پیشکسوتان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند. امیدواریم بیمه کوثر بتواند از این ظرفیت ایجاد شده برای گسترش فعالیت‌های خود استفاده کند.

 

 

پایان خبر / رکن آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.