بازگشت با شکوه آل کثیر به پرسپولیس و برد برابر تراکتور

از سراسر وب

بازگشت با شکوه آل کثیر به پرسپولیس باعث شد این تیم در دومین بازی نیم فصل دوم د بازی سخت خود مقابل تراکتور به برتری دست یابد .

نیمه اول بازی پرسپولیس و تراکتور با مالکیت بیشتر شاگردان اوسمار همراه بود و در حالی که پرسپولیس موقعیت‌های خوبی به دست آورده بود، نتوانست دروازه پورحمیدی را باز کند تا در نهایت نیمه اول این مسابقه با نتیجه بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم اما اوسمار دست به تعویض هجومی زد و عیسی آل‌کثیر با انگیزه را که در زمستان، دوباره از سپاهان به پرسپولیس بازگشته بود را به جای شهاب زاهدی به زمین فرستاد. دقایق زیادی طول نکشید که پرسپولیس توانست در نیمه دوم به گل برسد. عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۵۷ از اشتباه و به‌هم ریختگی مدافعان حریف نهایت استفاده را برد و دروازه تراکتور را باز کرد.

در شرایطی که تراکتور هنوز از شوک گل عیسی آل‌کثیر بیرون نیامده بود، انگیزه مضاعف پرسپولیس باعث شد دروازه تراکتور برای بار دوم فرو بریزد. تنها دو دقیقه از گل عیسی گذشته بود که مهدی ترابی با اثرگذاری از وسط زمین توپ گیری کرد و امید عالیشاه با حرکت خوبش ترابی را در محوطه جریمه راه انداخت و مهدی ترابی با ضربه‌ای محکم و دقیق در دقیقه ۵۹ گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

پس از این گل تراکتور تلاش کرد به بازی برگردد اما در کل مسابقه در اختیار و کنترل پرسپولیسی‌ها بود. پاکو خمس با به زمین فرستادن دیگر ستاره‌های نیمکت‌نشین خود سعی کرد بازی را برگرداند. از آن طرف پرسپولیس نیز تعویض‌های دیگری داشت و نفراتی مثل فرجی، امیری و اسد بیگی به زمین رفتند تا در دقایق پایانی بازی را کنترل کنند.

تراکتور در دقایق پایانی بازی فرصت‌های بسیار خوبی برای گلزنی و کم کردن اختلاف پیدا کرد که یکی پس از دیگری از دست رفت که مهم‌ترین آنها ضربه سر مهدی عبدی بود که در دقیقه ۸۷ به تیرک دروازه علیرضا بیرانوند برخورد کرد و در ادامه توسط مدافعان دور شد.

در نهایت این بازی حساس به سود پرسپولیس به پایان رسید تا سرخ‌های تهران در رفت و برگشت تراکتور را برده باشند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.