بازیگرسینمای جهان: خواهش می‌کنم با سنم شوخی نکنید

از سراسر وب

هریسون فورد ۸۰ ساله قصد ندارد از بازیگری کناره‌گیری ‌کند زمان بزرگ شدن فرارسیده است.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از هالیوود ریپورتر، هریسون فورد از بازی در نقش ایندیانا جونز پس از فیلم «ایندیانا جونز و گردونه سرنوشت» کناره‌گیری می‌کند، اما این بدان معنا نیست که وی قصد دارد هالیوود را فراموش کند.

فورد در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌ان که هنوز پخش نشده به ایده «کناره‌گیری از بازیگری» خندید. این در حالی است که او کمتر از یک ماه دیگر (۲۲ تیر) ۸۱ ساله می‌شود.

در این مصاحبه وقتی از هریسون فورد سوال شد که آیا قصد بازنشستگی دارد، پاسخ او این بود: نه نمی‌خواهم. وقتی کار ندارم اوضاع خوب پیش نمی‌رود. عاشق کار کردن هستم. دوست دارم احساس مفید بودن کنم. جونز درون من این است که می‌خواهم مفید باشم.

چرا فورد که برای فرا رسیدن ۸۱ سالگی آماده می‌شود اینقدر علاقه به بازیگری دارد؟ او در جواب گفته است: افرادی که با آنها کار می‌کنی، صمیمیت همکاری… من برنامه‌ریزی نمی‌کنم که چه کاری در یک صحنه انجام دهم و طبیعتاً تحت تأثیر چیزهایی قرار می‌گیرم که روی آنها کار می‌کنم.

با پایان یافتن «ایندیانا جونز» قرار است فصل دوم کمدی فورد برای سرویس آنلاین اپل و درام «۱۹۲۳» برای پارامونت، پس از پایان اعتصاب نویسندگان ساخته شود. او همچنین هفته‌های اخیر را در آتلانتا گذراند تا در فیلم «کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع» مارول در نقش تادئوس «تندربولت» راس، رییس‌جمهوری آمریکا بازی کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.