بدترین خواهر دنیا کیم کارداشیان است!

از سراسر وب

دو فرد مشهور فضای مجازی، کورتنی و کیم کارداشیان هر دو هم‌دیگر را در برنامه تلویزیونی ای بدترین خواهر دانستند. این دو خواهر دعوای بینشان به مرور بدتر شده و گویا اکنون دیگر این دعوا تمامی ندارد! 

کورتنی و کیم کارداشیان هر دو یکدیگر را در برنامه تلویزیونی خانوادگی خود بدترین خواهر دنیا خطاب کرده‌اند!

به نقل از وقت صبح، کیم کارداشیان رفتاری بی‌رحمانه با خواهر بزرگترش کورتنی دارد و او را بدترین خواهر دنیا خوانده. گمان می‌رود کیم کارداشیان درگیر دعوای شدیدی با کورتنی کارداشیان باشد، کیم در جدیدترین قسمت برنامه‌ «کارداشیان‌ها» خواهر بزرگ‌ترش را  هدف قرار داده است.

کیم کارداشیان، کورتنی کارداشیان را بدترین دنیا خواهر خوانده است. به نظر می‌رسد دشمنی این دو خواهر بار دیگر آغاز شده است.

کیم کارداشیان، کبنیانگذار ۴۲ ساله شرکت SKIMS، ظاهراً در آخرین قسمت از برنامه پرطرفدار کارداشیان‌ها، خواهر بزرگترش را در حالی که برای به روز رسانی گواهینامه رانندگی خود می‌رفت، به شدت مورد انتقاد قرار داد.

کیم عکس گواهینامه خود را «مهمترین عکس» زندگی خود توصیف کرد. او با یک تیم کامل آرایش و گروه نورپردازی همراه بود.

در این قسمت، کیم گفت: «من واقعاً می‌خواهم که خوب به نظر برسم. پس چرا یک تیم حرفه‌ای نیاوریم؟ قطعاً عجیب و غریب است، اما برایم مهم نیست.»

ذعوای بی پایان خواهران کارداشیان!

عکاس موفق شد در دو عکس عکس بی نقص از این خانم ستاره بگیرد. هنگام ترک محل عکاسی کیم ادامه داد:

«اولین بدترین است، دومین بهترین. به همین دلیل من فرزند دوم هستم.» به نظر می‌رسد این اظهار نظر بیرحمانه‌ای در مورد کورتنی باشد. کورتنی کارداشیان اولین فرزند خانواده کارداشیان-جنر است.

در بخشی دیگر از این قسمت، به گزارش وقت صبح کورتنی گفت که کیم رهبر یک فرقه است!

پس از اینکه مادرشان کریس جنر در جشن تولد ۴۲ سالگی این ستاره کیم کارداشیاین را مورد تحسین قرار داد.

کریس درباره کیم گفت: «همه ما از تو الهام می‌گیریم. تو یک ابرقدرت هستی. تقریباً در حال حاضر، رهبر خانواده ما هستی.”

با این حال، به نظر می‌رسد که این صحبت‌ها برای کورتنی خوشایند نیست.

زمانی که تهیه کنندگان از کورتنی پرسیدند که آیا کیم را رهبر خانواده مشهورشان می بیند یا خیر، او لبخندی زد و پاسخ داد: «اگر او می‌خواهد باشد. خانواده ما یک فرقه‌ نیست و من دنباله رو کسی نیستم.»

دعوای کورتنی و کیم ماه‌هاست که ادامه دارد. مشکلات میان این دو خواهر سال قبل از مراسم ازدواج کورتنی کارداشیان در خانه طراحان معروف دولچه و گابانا آغاز شد.

کورتنی خواهرش را متهم کرد که از عروسی او با تراویس بارکر، به عنوان یک فرصت تجاری برای نزدیک شدن به این دو طراح سوء استفاده کرده است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.