به دام افتادن این مرد زنجانی ۲۰ سال بعد از قتل همسر و دو فرزند و برادرش

از سراسر وب

سرهنگ آدینه لو در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:  در یکی از محلات شهرستان  درگیری  خونین رخ داده است، بلافاصله عوامل کلانتری به محل اعزام و با  اجساد  ۲ کودک و یک خانم و آقا مواجه می شوند.

وی ادامه داد: با تحقیقات میدانی انگشت اتهام بسوی پدر خانواده متوجه و متهم در اقدامی ضربتی بلافاصله ساعاتی بعد از ارتکاب قتل دستگیر و با تشکیل پرونده جنایی به دادسرا منتقل می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با قرار مقام قضائی به  زندان  منتقل و بعد از مدتی با تودیع وثیقه از زندان آزاد و در موعد مقرر هیچ وقت به زندان مراجعت نمی کند که در آن زمان تلاش برای کشف محل اختفای وی بی نتیجه می ماند.

سرهنگ آدینه لو با اشاره به اینکه؛ پی جوئی مجدد کارآگاهان دایره جنایی در قالب درخواستی به عرض مقام قضائی رسید، گفت:  قاتل فراری  در یکی از استان های شمالی کشور شناسایی و در اقدامی فنی طی مراقبت های پیرامونی دستگیر و در مورخه ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ به زندان مرکزی زنجان تحویل شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان عنوان کرد: حکم  قصاص  قاتل ، به جهت قتل دو کودک و همسر و برادر در ایام فرار وی از طریق دیوان عالی کشور به صورت غیابی صادر شده بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.