تدارک غذای جورجینا برای تولد پسرش!

از سراسر وب

نامزد آرژانتینی رونالدو، جورجینا رودریگرز عکسی درصفحه مجازی اش منتشر کرده است که نمایانگر غذاهای شیک شان در تعطیلات اسپانیا است. او از میز غذای خودشان عکس گرفته است.

با اینکه در ماه های اخیر شایعات عجیبی درباره جدایی کریستیانو رونالدو و نامزدش در رسانه ها منتشر شده بود، اما این زوج همچنان در کنار یکدیگر به زندگی عاشقانه شان ادامه می دهند. هر چند برخی از هواداران پر و پا قرص جورجینای ۲۸ ساله در شبکه های اجتماعی مدعی شده اند که فوق ستاره فوتبال جهان به زودی با این مدل آرزانتینی ازدواج خواهد کرد.

البته این مدلینگ مطرح جهانی این روزها به همراه فرزندان اش برای تعطیلات تابستانی به جزایر اسپانیا سفر کرده است.

در همین خصوص مادر دو فرزند رونالدو با انتشار تصاویر جذابی از میز غذای لاکچری اش در این سفر تابستانی بار دیگر یادداشت احساسی را به مناسبت تولد پسر بزرگ رونالدو منتشر کرده است.

شریک زندگی ستاره فوتبال پرتغال نوشته است:

«چقدر به مردی که تو می شوی افتخار می کنم. باعث می شود احساس کنم خوش شانس ترین مادر دنیا هستم. ما شما رو دوست داریم»

نمای عجیبی که جورجینا از ویلای لاکچری شان در عربستان منتشر کرد

به گزارش وقت صبح، جورجینا رودریگرز مدلینگ آرژانتینی پس از نقل مکان شان به عربستان، بیش از پیش از ثروت و دارایی های نامزدش رونالدو رونمایی می کند.

البته برخی از طرفداران پر و پا قرص این چهره مشهور معتقدند او از لحاظ مادی سال هاست که مستقل است. و درآمد بالایی از نمایندگی برندهای معروف دنیا به دست می آورد.

در همین ارتباط اکنون مادر دو فرزند رونالدو تصویر جالبی را در اینستاگرام اش منتشر کرده که بار دیگر مخاطبان اش را به وجد آورده است.

شریک زندگی رونالدو در این استوری با انتشار نمای متفاوتی از پنجره ویلای لاکچری شان در ریاض باز هم امکانات فوق لوکس شان در این کشور را به‌ رخ همه کشیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید