تذکر به «رئیسی» درباره کنترل تورم و افزایش قیمت‌ها

از سراسر وب

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز تذکر ۳۴ نماینده به رئیس‌جمهور درباره لزوم بازنگری در تیم اقتصادی دولت برای کنترل تورم و افزایش قیمت ها را قرائت کرد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی و ۲۲ نفر از نمایندگان به وزیر کار؛ لزوم رفع ایرادات طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت ذوب آهن اصفهان.
تذکر رسول فرخی میکال و ۴۱ نماینده به وزیر کشور؛ ضرورت پیگیری پرداخت فوق العاده خاص به کارکنان وزارت کشور.
تذکر محبی نجم آبادی و ۳۷ نماینده به وزیر راه و شهرسازی؛ لزوم ارائه گزارش از وضعیت اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی و دلیل عدم اجرا و فعالیت سامانه املاک و اسکان.
تذکر جواد نیک بین به وزیر ارشاد؛ ضرورت تقویت سینمای خانوادگی به جای سینمای خانگی.
تذکر سرمدی و ۱۷ نماینده به وزیر نیرو؛ ضرورت تکمیل شبکه انتقال فاضلاب شهری در اسدآباد.
تذکر محمدصالح جوکار و ۲۵ نماینده به وزیر نیرو؛ لزوم چاره اندیشی برای کمبود آب آشامیدنی در تابستان سال جاری در یزد.
تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی و ۴۲ نماینده به رئیس جمهور؛ لزوم پرداخت مطالبات فرهیختگان خارج از کشور.
تذکر ابراهیم رضائی و ۴۷ نماینده به رئیس جمهور؛ لزوم اصلاح و افزایش قیمت خرید تضمینی گندم.
تذکر جبار کوچکی نژاد و ۱۶ نماینده به وزیر کار؛ لزوم توجه به بخش درمان و توسعه بیمارستان حضرت رسول (ص) در استان گیلان.
تذکر جواد نیک بین و ۲۳ نماینده به رئیس جمهور؛ لزوم استفاده از نشست ها و انعقاد قراردادها و تفاهم نامه ها و سایر روابط دیپلماتیک در تسهیل روابط اقتصادی و بهبود وضعیت اقتصادی کشور.
تذکر احسان ارکانی و ۲۷ نماینده به رئیس جمهور؛ ضرورت پاسخگویی در خصوص عدم تصویب فوق العاده ویژه ۵۰ درصدی برای معلمان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش در شورای حقوق و دستمزد.
تذکر علی اکبر علیزاده برمی به رئیس جمهور؛ لزوم بازنگری در عدم تصویب پرداخت فوق العاده ویژه ۵۰ درصدی برای معلمان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش در شورای حقوق و دستمزد.
تذکر محسنی بندپی و ۱۵ نماینده به وزیر ارشاد؛ ضرورت برنامه ریزی فرهنگی براساس کشور توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.
تذکر حضرت پور به رئیس جمهور و وزیر بهداشت و وزیر علوم؛ لزوم رسیدگی به کمبود مرغ در استان آذربایجان غربی و حذف مرغ از سبد غذایی دانشجویان.
تذکر سرمدی و ۱۴ نماینده به وزیر راه و شهرسازی؛ ضرورت توجه به ساخت، توسعه و نگهداری راه های ارتباطی شهرستان اسدآباد.
تذکر جبار کوچکی‌نژاد و ۳۳ نماینده به رئیس جمهور؛ لزوم بازنگری در تیم اقتصادی دولت برای کنترل تورم و افزایش قیمت ها.
تذکر علی حدادی نماینده طالقان به همراه ۳۱ نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی؛ لزوم چاره اندیشی برای اجاره بهای مسکن.
تذکر محمدعلی محسنی بندپی نماینده نوشهر و چالوس به همراه ۱۴ نفر از نمایندگان به وزیر ورزش؛ لزوم تجهیز سالن ورزشی مرزن آباد چالوس.
تذکر مهرداد ویس‌کرمی نماینده خرم آباد به وزیر راه و شهرسازی؛ ضرورت رسیدگی به ناکارآمدی راهداری استان لرستان در حل مشکلات جزئی.
تذکر محمدرضا احمدی نماینده رشت به همراه پرویز اوسطی، عباس جهانگیرزاده، کیومرث سرمدی واله، احمدحسین فلاحی، بهروز محبی نجم آبادی، مرتضی محمودوند، مجید ناصری نژاد و غلامعلی کوهساری به رئیس جمهور و وزیر کشور؛ ضرورت اجرایی کردن وعده های دولت در خصوص حل مشکلات محل پسماند زباله سراوان استان گیلان.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.