تیم ملی فوتسال ایران قرقیزستان را برد و به جام جهانی صعود کرد

از سراسر وب

ملی پوشان فوتسال ایران با نمایش مقتدرانه مقابل قرقیزستان صعودشان به جام جهانی را قطعی کردند.
تیم ملی فوتسال ایران پس از سه پیروزی متوالی مقابل افغانستان، بحرین و کویت و کسب ۹ امتیاز، در گروه D جام ملت‌های آسیا صدرنشین شد تا مقتدرانه‌تر از همه مدعیان به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها صعود کند، اما شاگردان وحید شمسایی امروز که مقابل قرقیزستان قرار گرفتند، به نظر می‌رسید کار سختی داشته باشند، چراکه حریف‌شان در مرحله گروهی شگفتی‌ساز شد و توانست بالاتر از ژاپن بایستد و به‌عنوان تیم دوم از گروه C به دور یک‌چهارم نهایی صعود کند ولی فوتسالیست‌های ایران درخشان کار کردند و اجازه درخشش به تیم مقابل ندادند.

 

شرح گل‌ها:

ایران ۱ – قرقیزستان ۰ (دقیقه ۸: بهروز عظیمی): مهدی کریمی در سمت چپ زمین توپ را به بهروز عظیمی رساند که حرکت در عرض و شوت تماشایی این بازیکن با پای چپ به کنج دروازه قرقیزستان گل اول بازی را به همراه داشت.

ایران ۱ – قرقیزستان ۱ (دقیقه ۹: آمان‌بائف دونیربک): غافلگیری بازیکنان ایران کاری کرد تا بکبولوت اخمت علیف، دروازه‌بان قرقیزستان تا میانه زمین پیشروی کند و با پاس رو به جلو، توپ را به دونیربک برساند و این بازیکن هم با چرخش و شوت نوک پای زمینی که از بین پاهای باقر محمدی عبور کرد، گل تساوی را به ثمر رساند.

ایران ۲ – قرقیزستان ۱ (دقیقه ۱۰: سالار آقاپور): ضربه ایستگاهی به دست آمده برای ایران ایران سالار آقاپور با شلیک دیدنی از پشت محوطه جریمه به کنج دروازه فرستاد و گل دوم را زد.

ایران ۳ – قرقیزستان ۱ (دقیقه ۲۴: سعید احمدعباسی): پاس رو به جلوی به موقع و دقیق از علی‌اصغر حسن‌زاده را سعید احمدعباسی در موقعیت تک به تک با ضربه بغل پا تبدیل به گل کرد.

ایران ۴ – قرقیزستان ۱ (دقیقه ۲۶: مهدی کریمی): علی‌اصغر حسن‌زاده بازهم تاثیرگذار ظاهر شد و با فرار از سمت چپ زمین موقعیت ساخت که پاس در عرض او را مهدی کریمی با شوت سرضرب و پای چپ به تور دروازه چسباند.

ایران ۵ – قرقیزستان ۱ (دقیقه ۳۶: مهدی کریمی): سالار آقاپور با حرکت تماشایی خلق موقعیت کرد و توپ را پشت محوطه جریمه به مهدی کریمی رساند که چرخش و شوت زمینی مهدی کریمی به گوشه دروازه رفت و گل پنجم را به همراه داشت.

ایران ۶ – قرقیزستان ۱ (دقیقه ۳۷: علی‌اصغر حسن‌زاده): پنالتی به دست آمده برای ایران با خطا روی مهدی کریمی و تایید توسط وی‌ای‌آر را علی‌اصغر حسن‌زاده با ضربه نمایشی و استثنایی و فریب گلر قرقیزستان تبدیل به گل کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.