جواب محمد رضا گلزار به سبک خود به ادعای طلاقش

از سراسر وب

محمدرضا گلزار که به تازگی ازدواج کرده و تنها سه هفته از خبر ازدواج اش می‌گذشت که به ادعای طلاق اش مواجه شده و به گونه ای به این ادعا به سبک خودش جواب داد.

محمدرضا گلزار پیش از انتشار خبر ازدواج اش با جنجال افتتاحیه و ادعای طرفداران سوری و سیاه لشکر روبرو شد.

در این ماجرا برخی فعالان رسانه ای مدعی شده بودند که او به عده ای پول داده تا در مراسم افتتاحیه دنبال ماشین اش بدوند، برایش گریه کنند و برای امضا گرفتن خودشان را به آب و آتش بزنند.اما گلزار این ادعاها را رد کرد و گفت که نیازی به دیده شدن ندارد و در این سال ها محبوبیت اش به همه اثبات شده است.

بلافاصله پس از این جنجال نیز، خبر ازدواج گلزار منتشر شد و تمام هیاهوهای پیشین از ذهن ها پاک شد.

البته او در طول روزهای اخیر بارها با ادعای طلاق اش مواجه شده است. اما ساعاتی قبل تصویری از صبحانه دو نفری اش در دبی منتشر کرد تا نشان دهد که طلاق اش شایعه است و با همسرش زندگی می کند.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار، بازیگر، نوازنده، مجری، خواننده و مدل ایرانی متولد ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران است.

وی در سال ۱۳۷۹ با نقش آفرینی در فیلم سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری سینما کسب کرد.

گلزار فارغ ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی از سال ۱۳۷۷ فعالیت موسیقی خود را به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد.

او در این گروه به عنوان نوازنده سازهای گیتار، ارگ و پرکاشن نیز فعالیت کرده است.

از میان آثار گلزار می توان به عناوینی همچون دموکراسی تو روز روشن، سیزده گربه روی شیروانی، شام آخر. مادر قلب اتمی، ساخت ایران، رحمان ۱۴۰۰، ما همه با هم هستیم، کلاغ‌ پر، کما، آینه بغل، عاشقانه و گیسو اشاره کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.