حاشیه های سفر دختر ترامپ به ژاپن

از سراسر وب

سفر ایوانکا ترامپ به ژاپن بسیار مورد توجه رسانه های ژاپنی قرار گرفت. لباس نیمه کیمونویی او و نیز هدیه تولد نخست وزیر ژاپن به او از حاشیه های سفر ۲ روزه اش به توکیو بود.
به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت روزنامه “آساهی شیمبون” ژاپن، ایوانکا دیشب سفر دو روزه خود به ژاپن را با صرف شام در رستورانی در مرکز توکیو به پایان برد تا روز یکشنبه (فردا) پدرش به همراه بانوی اول آمریکا سفر ۳ روزه خود را به نزدیک ترین متحد آمریکا در شرق آسیا آغاز کند.

از حاشیه های سفر ایوانکای ۳۶ ساله به ژاپن استقبال بسیار گرم “شینزو آبه” نخست وزیر ۶۳ ساله ژاپن از او بود. آبه برای ایوانکا سنگ تمام گذاشت و او را در واپسین شب سفر دوروزه به رستورانی سنتی در مرکز توکیو دعوت کرده و برای او جشن تولد گرفت.

تولید ایوانکا در روز ۳۰ اکتبر است و به همین مناسبت شینزو آبه در جریان شام در توکیو کادویی به مناسبت تولد ایوانکا به او داد.

ایوانکا دیروز در یک کنفرانس بین المللی درباره کارآفرینان زن سخنرانی کرد. این کنفرانس در راستای طرح ارتقای توانمندی های کارآفرینان زن در سراسر جهان است که به ابتکار ایوانکا ترامپ تاسیس شده است.

شینزو آبه که نخستین سخنران این کنفرانس بود در سخنان خود اعلام کرد به این طرح ۵۰ میلیون دلار از بودجه دولتی ژاپن کمک می کند.

از حاشیه های حضور ایوانکا در نخستین سفر رسمی به ژاپن، اختصاص تیم حفاظت تمام زنانه برای او و برای تمامی زنان همراه هیات دونالد ترامپ است که قرار است فردا (یکشنبه) وارد توکیو شوند.

همچنین از دیگر حاشیه های جالب توجه برای رسانه ها، لباس “نیمه کیمونویی” ایوانکا در مراسم شام در رستورانی در مرکز توکیو است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.