حمله اراذل به کنسرت گرشا رضایی با چهره‌های پوشانده و قمه در دست

از سراسر وب

کنسرت گرشا رضایی که شامگاه جمعه ـ نهم تیر ماه ـ در سینما قدس سیرجان به روی صحنه رفته بود، با حمله عواملی ناشناس که سلاح سرد به همراه داشتند، رو به رو شد.
گرشا رضایی که شامگاه جمعه ـ نهم تیر ماه ـ در سینما قدس سیرجان به روی صحنه رفته بود، با حمله عواملی ناشناس که سلاح سرد به همراه داشتند، رو به رو شد و در جریان این اتفاق دو شب گذشته ویدیویی‌هایی از کنسرت گرشا رضایی در فضای مجازی منتشر می‌شد که خبر از حمله عده‌ای ناشناس به کنسرت این خواننده می‌داد.

زخمی شدن چند نفر آسیب در پی حمله به کنسرت
بر اساس ویدیوهای منتشرشده، افرادی که به کنسرت رضایی حمله کرده‌اند، علاوه بر ایجاد فضای رعب و وحشت، شیشه‌های سالن را خورد کرده‌اند که البته گویا با مقاومت عوامل حراست، نتوانسته‌اند به داخل سالن کنسرت راه یابند. با این همه آنطور که از اظهارات خواننده و مسوول برگزارکننده برمی‌آید، در پی این حادثه چند نفر آسیب دیده‌اند. ضمن اینکه در ادامه این حادثه، گرشا رضایی و گروهش توانسته‌اند از محل برگزاری کنسرت خارج شوند.

درخواست گرشا رضایی برای برخورد با عوامل حمله
اکنون رضایی در واکنش به این اتفاق طی یک استوری نوشته است: «دوستان عزیزم ممنون که پیگیر سلامتی من هستید. من، بچه‌های گروه و مردم عزیز سیرجان که در کنسرت حاضر بودیم، در سلامت کامل به سر می‌بریم. البته گویا دو نفر از دوستان زحمتکش اداره فرهنگ شهر به صورت سطحی زخمی شدن که شکر خدا وضعیت جسمی‌شون خوبه. امیدوارم با عوامل بر هم‌ زدن امنیت کنسرت‌ها برخورد قانونی بشه که این وضعیت واقعا مایه شرمه.»
حمله اراذل و اوباش به کنسرت با چهره‌هایی که پوشانده شده بود
در همین راستا، مدیرعامل مؤسسه آوای آرشه که مسئول برگزاری این کنسرت بوده است، به ایسنا درباره این ماجرا توضیح داده و گفته است: «در حوالی ساعت ۲۳ در سانس دوم کنسرت، دو نفر از اراذل و اوباش که چهره خود را پوشانده بودند، اقدام به ورود به سالن با قصد بر هم زدن کنسرت کردند. در این ماجرا یک نفر از نیروهای ارشاد و یک نفر از نیروهای مؤسسه طی مقاومت از ورود این دو نفر به سالن، مجروح شدند که به‌صورت سرپایی مداوا و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.»

پلیس وارد عمل شد
به گفته حمیدی، این دو نفر که قمه به دست داشته‌اند پس از اینکه موفق به ورود به سالن نشده‌اند، با موتوری بدون پلاک از محل متواری شده‌اند.
به نظر می‌رسد این ماجرا در دستور کار پلیس است تا آنها را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهد.

تکرار حادثه‌ لیان و یادآوری قول ارشاد
پیش از این نیز در جریان کنسرت گروه «لیان» عواملی به تالار وحدت هجوم برده بودند که این اتفاق با برخورد حراست و نیروهای انتظامی متوقف شد.

در همان زمان وزیر فرهنگ در واکنش به این اتفاق عنوان کرده بود که اجازه نمی‌دهند در فضاهای فرهنگی و هنری عده‌ای هنجارشکنی کنند. با این کنسرت رضایی دومین نمونه از این اتفاقات در یک بازه زمانی کوتاه است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.