خرس پدینگتون با این بازیگر مشهور به پرو می‌رود

از سراسر وب

آنتونیو باندراس، اولیویا کولمن، ریچل زگلر و امیلی مورتیمر از جمله بازیگرانی هستند که در حال مذاکره هستند تا به فیلم «پدینگتون در پرو» بپیوندند.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورایتی، سومین اثر از ماجراجویی‌های خرس پدینگتون به احتمال زیاد با حضور بازیگرانی چون آنتونیو باندراس و اولیویا کولمن شکل می‌گیرد.

فیلمبرداری این قسمت که قرار است از ماه آینده آغاز شود، با بازی هیو بونویل، جولی والترز، جیم برادبنت، مادلین هریس و ساموئل جاسلین همراه خواهد بود. بن ویشاو و امیلدا استاتون هم به ترتیب به عنوان صداپیشگان پدینگتنون و عمه لوسیدر در این فیلم شرکت خواهند داشت. مکان‌های فیلمبرداری شامل بریتانیا، پرو و کلمبیا خواهد بود.

داستان این قسمت درباره بازگشت پدینگتون به پرو برای دیدار از عمه محبوبش لوسی است که اکنون در خانه خرس‌های بازنشسته زندگی می‌کند. در این سفر پدینگتون و خانواده براون سفری غیرمنتظره را از طریق جنگل‌های بارانی آمازون تا قله‌های کوه پرو تجربه می‌کنند.

کولمن که برای بازی در فیلم «سوگلی» برنده جایزه اسکار شد، نقش راهبه‌ای شاداب را بازی می‌کند که گیتار می‌نوازد و خانه خرس‌های بازنشسته را اداره می‌کند. باندراس هم در نقش شکارچی و کاپیتان قایقی بازی می‌کند که به خانواده براون در ماجراجویی در پرو کمک می‌کند. زگلر که برای «داستان وست ساید» برنده جایزه گلدن گلوب شد، نقش دختر وی، جینا را بازی خواهد کرد.

این فیلم اولین کارگردانی فیلم بلند دوگال ویلسون خواهد بود. فیلم در بریتانیا، آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان، بنلوکس، لهستان، استرالیا و نیوزیلند و همچنین از طریق شرکای خود در چین و ژاپن توزیع خواهد شد.

این مجموعه فیلم‌های تأثیر مهمی بر فرهنگ عامه بریتانیا دارند و در جشن هفتادمین سالگرد تاج‌گذاری ملکه الیزابت دوم در ژوئن ۲۰۲۲ که پدینگتون در حال صرف چای با ملکه فقید در قلعه ویندزور روی آنتن رفت به عنوان یکی از نمادهای بریتانیا مطرح شد.

۲ فیلم «پدینگتنون» که با بودجه‌ای حدود ۵۰ میلیون دلار ساخته شدند، در گیشه بسیار سودآور بودند. «پدینگتون ۲» در سال ۲۰۱۸ بیش از ۲۲۷.۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت، در حالی که «پدینگتون» اصلی در سال ۲۰۱۵ به فروش ۲۸۲.۳ میلیون دلاری دست پیدا کرد.

ویلسون قبلاً برای برندهایی مانند اپل، آیکیا و بی‌بی‌سی و همچنین تبلیغات سالانه کریسمس جان لوئیس در فروشگاه بزرگ بریتانیا کارگردانی کرده بود. او همچنین سال ۲۰۲۰ از سوی انجمن کارگردان‌های آمریکا برای دستاوردهای کارگردانی در تبلیغات تجاری نامزد دریافت جایزه شد.

«پدینگتون در پرو» بر اساس مجموعه داستان‌های کودکانه پرفروش مایکل باند نویسنده بریتانیایی با داستانی از پل کینگ، سایمون فارنبی و مارک برتون و فیلمنامه‌ای از مارک برتون، جان فاستر و جیمز لامونت ساخته می‌شود. کارگردان ۲ فیلم اول، کینگ به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار آنا مارش، ران هالپرن و دن مک ری از استودیوکانال و تیم ولسپرینگ و جفری کلیفورد در این فیلم هم حضور دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.