خواننده سریال شهرزاد در تهران کنسرت برگزار می‌کند

از سراسر وب

امین بانی خواننده سریال شهرزاد قرار است در روزهای آینده در تالار وحدت تهران روی صحنه برود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جدیدترین کنسرت «امین بانی» در شرایطی این بار در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌رود که این خواننده آخرین اجرای خود را در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ در برج میلاد روی صحنه برده بود.

او قرار است با منتخبی از آثار قبلی و اجرای قطعات جدیدش در تهران میزبان مخاطبانش باشد.

در شرایطی که اجرای کنسرت در سالن‌های بزرگ به دلیل رزرو تاریخ‌های این سالن‌ها تا انتهای شش ماه نخست سال، غیرممکن شده، این خواننده تصمیم گرفته با سکشنی جدید در تالار وحدت روی صحنه برود که «امیرتوسلی» رهبری ارکستر این خواننده را بر عهده دارد.

خواننده فیلم «شبی که ماه کامل شد»، در ادامه مسیر گزیده کار خود در موسیقی پاپ ایران، جدیدترین آثار خود را در ماه‌های اخیر تولید کرده است که در این بین تک آهنگ «نفس بکش» را با موسیقی علیرضا افکاری، ترانه حسین غیاثی و تنظیم امیر توسلی منتشر و این اثر به عنوان تیتراژ سریال «آنتن» انتخاب و پخش شد.

امین بانی با خواندن تیتراژ سریال «شهرزاد» در بین علاقه‌مندان به موسیقی شناخته شد.

این خواننده درباره اجرای جدید خود در تالار وحدت معتقد است: «این سالن همیشه برای من یادآور نام‌های بزرگی از موسیقی ایران بوده و اجرا در این سالن قطعا برای من خوشایند است. همه تلاشم این است که بتوانم در بهترین شرایط و کیفیت بالا این کنسرت خاص را روی صحنه ببرم.»

رهبری ارکستر این خواننده و البته مدیریت هنری آثار «امین بانی» از ابتدا به عهده «امیر توسلی» بوده که تا به امروز این خواننده توانسته مسیری گزیده کار را طی و به جایگاه کنونی برسد.

این کنسرت به همت شرکت «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی «علی حق شناس» در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.