خودروهای لوکس بازیکنان تیم ملی، شهر را بهم ریخت!

از سراسر وب

اتومبیل‌های لوکس ۵ بازیکن تیم ملی که مجوز وارد کردن یک اتومبیل را داشتند وارد گمرک بوشهر شد.

ماجرای پاداش اعضای تیم ملی فوتبال ایران پیش و بعد از جام جهانی قطر بسیار خبرساز شده است. بر اساس شایعات، در زمان مسابقات تعدادی سکه طلا به هر یک از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی داده شده بود.

در ادامه هم گفته شد که بخشی از پاداش اعضای تیم ملی مربوط به حواله خودروهای لوکس است. حواله واردات خودرو یکی از پاداش هایی بود که بعد از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی برای ملی‌پوشان در نظر گرفته شده بود.

مطابق این مجوز هر بازیکن تیم ملی و البته برخی همراهان کاروان اجازه داشتند به انتخاب خودشان یک دستگاه اتومبیل وارد کنند.حالا از بوشهر خبر رسیده اتومبیل های پنج بازیکن سرشناس تیم ملی ایران وارد گمرک این شهر شده است. مطابق سندی که به دست رسانه طرفداری رسیده، پیام نیازمند، علی قلی زاده و احمد نوراللهی پورشه ماکان وارد کردند. مهدی ترابی با مجوز خود اقدام به واردات یک خودرو مازراتی کرده و سردار آزمون هم رنجرور ولار وارد کشور کرده است.

بقیه بازیکنان تیم ملی هم این اجازه را دارند که هر کدام با استفاده از مجوز واردات حواله خودرو یک دستگاه اتومبیل وارد کشور کنند.کاربران در فضای مجازی نسبت به این خبر واکنش‌های منفی داشتند:

* تیم بچه محلای ما که هر هفته زمین اجاره میکنن میرن فوتبال بازی میکنن رو اگه میبردن جام جهانی ۶تا از انگلیس نمیخوردن، تهشم با آمریکا میتونستن مساوی کنن.

با همه اینا همه خواستشونم این بود که اسمشون تو قرعه کشی ایرانخودرو دربیاد؛ بعد این بازیکنای تیم ملی که سال پیش همشون مصاحبه کردن که یه قرون پاداش نگرفتیم.

حتی قبل بازی با آمریکا پول تو جیبیامونو رو هم گذاشتیم یه چند میلیاردی صدقه دادیم که بازی رو ببریم(شما ببین چقدر پول تو جیباشون بود که شد چند میلیارد) بعد که جو یه ذره آروم شدو فکر کردن مردم یادشون رفته تو جام جهانی چه … زدن شروع کردن به پاداش گرفتن برا کاری که به بدترین شکل ممکن انجام دادن؛ واقعا کی مجوز داد که اینا ماشین وارد کنن، خانه اش ویران باد.

علاوه بر اینکه این ماشینا رو باید ازشون بگیرن باید کلی هم این بازیکنا رو جریمه کنن که شاید یه ذره دل مردم آروم بگیره* فکر کن اینا با آمریکا مساوی میکردن از گروهشون میرفتن بالا؛ فکر کنم باید جزایر سه گانه‌ی ایران(ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک) به صورت مشاع به نام بازیکنای تیم ملی میکردن

* ‌ببین چقدر ذهن ایرانی فقیره که نصف بازیکنای تیم ملی، پورشه و مازراتی سفارش دادن

* ‌دادن مجوز واردات خودرو به بازیکنان تیم ملی رو که یادتونه؟

خواستم عرض کنم که براتون مازراتی گریکاله، پورشه ماکان و رنجرور ولار با مدل ۲۰۲۳ وارد کردن.

* ‌بخاطر خوردن ۶گل از انگلیس و بردن ولزِ ۱۰نفره و باخت به آمریکا و حذف مفتضحانه از جام‌جهانی به کل تیم ملی حواله واردات خودروی دلخواه دادن که ماشین پنج نفرشون الان تو گمرک بوشهره؛ واقعا حغغغغغغغشونه ! حغغغغغ!

این بخشی از لیست خودروهایی است که تعدادی از ملی‌پوشان وارد کشور کرده‌اند!

جالب اینکه درحالی خودروهای خارجی بازیکنان تیم ملی فوتبال دارد وارد کشور می‌شود که پاداش مقام قهرمانی ورزشکاران سایر رشته‌ها در مسابقات جهانی، کارت هدیه ۵ میلیونی و… سماور است!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.