درگیری عجیب و غریب میان حجت کریمی و ساپینتو بالا گرفت این بار با الفاظ رکیک!

از سراسر وب

درگیری های مجازی میان حجت کریمی و ریکاردو ساپینتو به مرحله عجیب و غیرقابل باوری رسیده است.

پس از صحبت های شب گذشته حجت کریمی در برنامه شب های فوتبالی علیه ساپینتو، حالا درگیری های مجازی میان سرپرست مدیرعامل و سرمربی سابق استقلال وارد فاز جدید و عجیبی شده است.

کریمی با حضور در شب های فوتبالی اعلام کرد که ساپینتو برای ادامه حضور در استقلال خواستار ۲۰۰ هزار یورو بیشتر نسبت به قرارداد ۷۲۰ هزار یورویی، مدت زمان سه ساله و شروط دیگری بوده است.او همچنین با حمله به این سرمربی اعلام کرد که اخراج او در فینال جام حذفی، علت شکست آبی ها برابر پرسپولیس بوده است.

کریمی در ادامه ادعا کرد که ۱۰۰ مربی با رزومه خوب بیکار هستند ولی ساپینتو ظرف چند روز راهی تیم جدیدی شده که این نشان می دهد او از یک ماه قبل به دنبال جدایی بوده است.

این مسائل سبب شد تا ساپینتو با انتشار یک استوری به ادعاهای کریمی پاسخ دهد. سرمربی پرتغالی نوشت هرگز خواستار ۲۰۰ هزار یورو یا قرارداد سه ساله نبود و با دروغگو خطاب کردن کریمی، اعلام کرد که استقلال به مدیریت بهتری نیاز دارد نه کسی که سابقه ای در فوتبال ندارد.

این اظهارات حالا با واکنش تند و عجیبی از سوی سرپرست مدیرعاملی استقلال همراه شده است. جایی که کریمی مدعی شده ساپینتو یک مربی معمولی و دایم الخمر بوده استدر متن استوری کریمی آمده است:

«هواداران فهیم باشگاه استقلال

تلاش ما برای انتخاب یک سرمربی شایسته برای تیم استقلال با حضور آقای نکونام به ثمر نشست و هم اکنون با هماهنگی ایشان درصدد بستن تیمی قدرتمند و شایسته قهرمانی هستیم.

در این برهه از زمان پاسخگویی به افراد معلوم الحالی را که برای رسیدن به مطامع خود خسارات زیادی به استقلال زدند جایز نمیدانم آنانی که برای رسیدن به حق دلالی شان یک مربی معمولی و دایم الخمر را چند برابر قیمت به استقلال تحمیل کردند و حالا که دستشان از باشگاه کوتاه شده از زبان او به استقلال حمله میکنند.

فرصت برای پاسخگویی همراه با اسناد و مدارک بسیار است، اما در این شرایط زمانی ما بستن تیمی قدرتمند با نظر سرمربی و بدون دخالت این دلالان است. انشاالله با اتحاد و همبستگی با همدیگه تلاش میکنیم برای قهرمانی.

با احترام سید حجت کریمی»

به نظر می رسد که این استوری کریمی باز هم با واکنش ریکاردو ساپینتو روبرو شود تا درگیری های میان طرفین شدت بیشتری پیدا کند. سرمربی سابق استقلال در استوری خود نوشته بود که با این مدیریت نمی تواند مذاکره کند و پیگیری های حقوقی برای دریافت مطالباتش را انجام می دهد که با این استوری کریمی و عصبانیت احتمالی ساپینتو، او با جدیت در پی شکایت از آبی ها باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.