دلاورمردی‌های کارکنان پایگاه دریایی بوشهر در دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ نداجا است

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: جانفشانی‌ها و دلاورمردی‌های کارکنان پایگاه دریایی بوشهر در دوران دفاع مقدس و تقدیم ۲۶۶ شهید به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران برگ زرینی در تاریخ نیروی دریایی ارتش است.

دلاورمردی‌های کارکنان پایگاه دریایی بوشهر در دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ نداجا استبه گزارش «رکن آنلاین»، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در پایگاه دریایی بوشهر ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف، با فرماندهان و کارکنان این پایگاه دیدار کرد.

وی در این بازدید، با اشاره به سازمان جدید پایگاه دریایی بوشهر اظهار داشت: سازمان دهی جدید این پایگاه یک فرمان است و همه کارکنان باید با پیروی از دستورالعمل‌های ابلاغی آن را به سرانجام مطلوب برسانند.

امیر دریادار خانزادی گفت: حفظ مسئله تعهد و معنویت سازمانی در بین کارکنان به ویژه در مراکز آموزشی بسیار مهم است و همه فرماندهان این نیرو از بالاترین تا پایین‌ترین رده موظف هستند هسته اصلی معنویت در بین کارکنان را تقویت کنند و اگر معنویت در بین کارکنان و خانواده‌هایشان کمرنگ شود به بدنه نیرو ضربه وارد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تمام مراکز آموزشی این نیرو باید از یک نظام انضباطی مرجع و کامل پیروی کنند، ادامه داد: همه ما به عنوان یک نظامی، نماد و نشانه قدرت این نظام هستیم و این نماد و نشانه باید در همه رفتار ما وجود داشته باشد و نظم و انضباط شاخصه اصلی همه فعالیت‌ها است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه پایگاه دریایی بوشهر بخشی از هویت تاریخی نیروی دریایی ارتش است گفت: جانفشانی‌ها و دلاورمردی‌های کارکنان پایگاه دریایی بوشهر در دوران دفاع مقدس و تقدیم ۲۶۶ شهید به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران برگ زرینی در تاریخ این نیروی راهبردی است.

امیر دریادار حسین خانزادی در ادامه از از ناوگان هفتم آذر، مرکز آموزش تخصصی افسری امام صادق (ع) و مدرسه چتر بازی بازدید کرد.

انتهای پیام/ ۲۴۱

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.