دینار عراق مقاومت کرد/ قیمت ریال عمان پیشروی کرد

از سراسر وب

، در بازار ارز امروز دینار عراق در جریان معاملات بر روال روزهای گذشته پافشاری داشت و با حفظ ثبات؛ ۴۳ تومان خرید و فروش شد که تغییری را نسبت به دو روز گذشته تجربه نکرده است.

همچنین نرخ برابری دلار آمریکا به دینار عراق امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ برابر ۱,۵۲۸ بود.

قیمت دلار و درهم  امروز دوشنبه 7 اسفند 1402 / یورو گران شد +جدول
اقتصادنیوز: امروز دلار مبادله ای به ۴۲,۹۲۰ (چهل و دو هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید.

نرخ درهم امارات امروز

در دیگر کشور عرب زبان همسایه ایران، قیمت درهم؛ واحد پول رسمی امارات متحده عربی، روند صعودی را در مقایسه با روز شنبه در پیش گرفت و با تجربه رشد ۲۰۰ تومانی که داشت؛ ۱۵,۷۸۰ تومان ارزش گذاری شد.

درهم

آخرین قیمت ریال عمان در بازار

همچنین واحد پول رسمی کشور عمان به عنوان یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار میان ایرانیان؛ طبق روال روزهای اخیر صعود قابل توجهی را پشت سر گذاشت. هر ریال عمان در بازار ارز امروز در حالی ۱۵۱,۲۳۰ تومان معامله شده است که در مقایسه با دو روز گذشته رشد محسوس دو هزار و ۴۰ تومانی را تجربه کرده است.

ریال عمان در طی هفته گذشته تنها نرخ بازار ارز بود که شیب صعودی متوالی را تجربه کرد و همواره بیشترین میزان افزایش در هر روز را به خود اختصاص داد.

قیمت منات آذربایجان امروز

در سمت دیگر همسایگان ایران، منات؛ واحد پول رسمی کشور آذربایجان هم امروز سیر افزایشی را دنبال کرده است و با تجربه رشد ۶۶۰ تومانی در جریان معاملات امروز بازار ارز؛ ۳۴,۱۲۰ تومان خرید و فروش شد.

همچنین نرخ برابری هر منات آذربایجان با دلار در بازار ارز امروز برابر ۰.۵۸۸ است؛ نرخ تبدیل منات به دلار آمریکا دیروز هم ۰.۵۸۸ بود.

آخرین نرخ درام ارمنستان در بازار

همچنین در کشور ارمنستان که این روزها بار دیگر بر سر مرزهای خود با آذربایجان دچار تنش شده است، قیمت هر درام خلاف هفته گذشته که بر ثبات تکیه کرده بود، صعودی شد و با تجربه رشد نامحسوس دو تومانی، ۱۴۴ تومان ارزش گذاری شد.

قیمت لیر ترکیه در بازار امروز

در بازار ارز امروز همچنین قیمت لیر ترکیه نسبت به دو روز گذشته افزایشی بود و با تجربه رشد پنج تومانی؛ ۱۸۶۵ تومان خرید و فروش شد.

همچنین نرخ برابری لیر با دلار امروز ۰.۰۳۲ بود، که تفاوتی را نسبت به روزهای گذشته تجربه نکرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.