روشن نشدن خودروی جدید ایران خودرو+ فیلم

پس از انتشار ویدیو نقص فنی خودروی جدید ایران خودرو، واکنش‌های زیادی از سوی مردم منتشر شد.

به گزارش وبسایت خبری رکن آنلاین، دیروز در مراسمی از خودرو جدید ایران خودرو با حضور وزیر صمت رونمایی شد که این محصول به نام تارا به بازار عرضه خواهد شد. یک نکته جالب در این برنامه وجود داشت و آن هم رونمایی شدن یک خودرو ناقص بود، چرا که تارا با فشردن دکمه استارت، روشن نشد و از همان ابتدا دچار نقص فنی بود.

این تنها یک طرف ماجرا بود و از طرف دیگر نمونه ای دیگر از این خودرو چراغ خاموش بود. انتشار این ویدیو در فضای مجازی واکنش های مختلفی را برای کاربران داشت و ایران خودرویی ها هم بلافاصله پس از انتشار این خبر، دست به کار شدن و خبر تکذیبه ای را آماده کردند.

جوابیه ایران‌خودرو درباره ویدئو حاشیه رونمایی از تارا مبنی بر ممنوع بودن استارت خودرو در سالن مرکز تحقیقات بود.

 

پایگاه اطلاع‌رسانی ایران‌خودرو در خصوص فیلم حاشیه رونمایی از خودرو تارا و روشن نشدن آن در این مراسم توضیح داد: روشن کردن خودرو در سالن موسوم به استایل محصولات ایران‌خودرو به دلیل بسته بودن فضا، ممنوع بوده و رعایت این موضوع به ویژه در حضور بازدیدکنندگان دارای اهمیت مضاعفی است.

در ویدئوی منتشر شده نیز مهندس حاضر در سالن استایل، به دستور مقام ارشد سالن، درحال باز کردن درب صندوق عقب خودروی تارا به منظور نمایش حجم بالای آن بوده و قصد روشن کردن خودرو را نداشته است. در همین حال خودروی دیگری بیرون از سالن استایل برای رانندگی توسط وزیر صمت آماده سازی شده بود.

تارا، محصول جدید ایران‌خودرو، نخستین خودروی ملی است که از تمامی استاندارد‌های ۸۵ گانه مصوب عبور کرده و در بهترین شرایط ایمنی و استانداردی آماده تولید انبوه است.

 

زمانی که مدیر فروش شرکت اطلاع از محصولات جدید می‌دهد باید قبل از اینکه در کل فضای مجازی خبری منفی منتشر شود، عکس‌ها و مشخصات محصول جدید منتشر می‌شد که نشد و حتی در برنامه دیروز، حتی یک عکس واضح از این محصول جدید گرفته نشده است.

مشخصا پروژه  k 132 مورد بی مهری فراوانی قرار گرفته است، تا امروز هیچ عکس و فیلم با کیفیت و درخوری برای این ستاره در راه تولید نشده و حتی نام این خودرو مدت‌ها قبل، از درون شرکت درز کرد. در ادامه برخی از واکشن ها را می بینیم.

واکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تارا

واکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تارا

واکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تاراواکنش ها به انتشار نقص فنی خودرو تارا

 

پایان خبر / رکن آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.