زلاتان می‌گوید شاید در اینده بازگردد و فوتبال بازی کند

از سراسر وب

زلاتان اطمینان ندارد که بازنشست شده باشد و در مصاحبه جدیدش بیان نمود که شاید در آینده باز هم فوتبال بازی کند و بازگردد. او در باره جدایی تونالی و مالدینی از میلان نیز صحبت نمود.

هفته پیش بود که اعلام شد میلان قبول کرده ساندرو تونالی را با قراردادی به ارزش ۷۰ میلیون یورو به نیوکسل واگذار کند. تونالی زمانی که پائولو مالدینی مدیر فنی میلان بود، غیر قابل فروش اعلام شده بود ولی پس از قطع همکاری باشگاه با اسطوره، تونالی تبدیل به اولین جدا شده گران‌قیمت تابستانی میلان شد.

هواداران میلان به شدت از قطع همکاری باشگاه با مالدینی و فروش تونالی خشمگین هستند و زلاتان نیز به این قضیه واکنش نشان داد.

ستاره سوئدی که در پایان فصل گذشته بازنشسته شد، گفت: «نمی دانم در مورد مالدینی چه اتفاقی رخ داد و از این بابت متاسفم و برای او ناراحت هستم. مالدینی افسانه باشگاه است.»

زلاتان در مورد تونالی نیز گفت: «این به خودش بستگی دارد. من ذهنیت تونالی را در مسیر درستی قرار دادم و باعث شدم بزرگ فکر کند. ذهنیت او باید روی پیروزی متمرکز می شد و وقتی او در همین مسیر قرار گرفت، کمک کرد میلان قهرمان شود. او در میلان بسیار رشد کرد ولی هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. او در انگلیس بیش از اینها پیشرفت می کند و معتقدم لیگ برتر مکان مناسبی برای تونالی خواهد بود.»

زلاتان در مورد بازنشستگی‌اش در روز پایانی فصل گفت: «تصور می کردم که خیلی بیشتر استرس داشته باشم. یک بازی خداحافظی؟ هنوز به آن فکر نکرده ام. از طرف دیگر، افتخار می کنم که هواداران می خواستند من به میلان برگردم. فقط سه هفته گذشته و  خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. شاید دوباره بازی کنم، هرگز نمی دانید در آینده چه خواهد شد.»

ممکن است شما دوست داشته باشید