زشت ترین مرد هم عروسی کرد

از سراسر وب

«میرور» آقای گودوری ۴۷ ساله، بخاطر رفع کردن نیازهای زندگی خانواده فقیر خود، در سال ۲۰۰۲ برای کسب لقب «زشت ترین مرد اوگاندا» نامزد شد و مقام اول را به دست آورد.

به نقل از رکنا: «میرور» آقای گودوری که هم اکنون ۴۷ سال سن دارد، و از بیماری مرموزی رنج می برد، برای هشتمین بار صاحب فرزند شد. وی از همسر نخستش دو پسر و از همسر دومش صاحب شش پسر و دختر شده است.

گودوری می گوید که همسر دومش را به دلیل خیانت و برقراری رابطه جنسی با مرد دیگری، طلاق داده است.او سپس با زن دیگری به نام ناماندا (۳۰ ساله) ازدواج کرد.

گودوری به خاطر اینکه مبادا کسی همسر جدیدش را به دلیل ازدواج با وی سرزنش کند، او را به مدت چهار سال از دیدن خانواده اش ممنوع کرد.

گودوری افزود که همسر دومش هنگامی که برای نخستین بار حامله بود، او را ترک کرد، اما پس از مدتی به « سرنوشت خود تن داد» و به خانه بازگشت.

ناماندا همسر این مرد در مصاحبه با روزنامه میرور، خطاب به زنان گفت:« زمانی که مردی را یافتی که به نظرت مناسب است، به صحبت های دیگران گوش نده، و از قلبت پیروی کن. پول و ظاهر، نباید در روابط عاطفی تاثیری داشته باشد.»

بر اساس این گزارش، گودوری، هم اکنون با حضور در برخی نمایش نامه های کمدی و ظهور در برنامه هایی که در میدان های عمومی شهر برگزرا می شود امرار معاش می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.