زمان رونمایی از Huawei Mate X2 مشخص شد


«رکن آنلاین» – شرکت هواوی با وجود محدودیت های وارد شده از طرف ایالات متحده، قصد ندارد تسلیم شود. حال خبر های جدید به افشای زمان رونمایی از Huawei اشاره دارد.


روز دوشنبه در شبکه اجتماعی ویبو خبرهایی مبنی بر رونمایی از گوشی تاشو جدید شرکت هواوی منتشر شده است و با توجه به آنها، زمان رونمایی از Huawei Mate X2 مشخص شده است که تاریخ ۲۲ فوریه را نشان میدهد. نسل قبلی این محصول تاشو هوشمند در سال ۲۰۱۹ از آن رونمایی شد و با استقبال بسیاری از کاربران مواجه شد. حال کمپانی هواوی با وجود مشکلات به وجود آمده از طرف ایالات متحده مبنی بر تحریم های مختلف وارده بر این شرکت، مشخص شد که آنها قصد ندارند تا عقب نشینی کرده و میدان رقابت گوشی های تاشو را رها کنند. در نسل قبلی ما در Mate X شاهد یک گوشی تاشو با قابلیت تاشوندگی به بیرون بودیم. چندین گزارش منتشر شده است که در Mate X2 طراحی این محصول تغییر کرده و صفحه نمایش به داخل تا میشود. در پوستر منتشر شده از این گوشی هوشمند، مشخص شده است که طراحی آن تفاوت هایی با Galaxy سامسونگ دارد.

با توجه به اخبار منتشر شده ما در این نسل از گوشی های تاشو هواوی، ما شاهد یک محصول با صفحه نمایش ۸.۰۱ اینچ هستیم که از رزولیشن ۲۲۲۰ × ۲۴۸۰ پیکسل پشتیبانی میکند. صفحه جلویی این گوشی یک صفحه نمایش ۶.۴۵ اینچ است که از رزولیشن ۱۱۶۰ × ۲۲۷۰ پیکسل پشتیبانی میکند. همچنین انتظار می‌رود که پردازنده مورد استفاده در این محصول کایرین ۹۰۰۰ باشد که ساختار ۵ نانومتری دارد.

دوربین سلفی این گوشی ۱۶ مگاپیکسلی بوده و چهار لنز برای دوربین پشت گوشی در نظر گرفته شده است لنز اصلی ۵۰ مگاپیکسلی بوده که در کنار لنز های ۱۶، ۱۲ و ۸ مگاپیکسلی قرار گرفته است و از قابلیت زوم هیبریدی ده برابری پشتیبانی میکند.

این محصول با اندروید ۱۰ و از یک باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعتی در کنار سرعت شارژ ۶۶ واتی معرفی خواهد شد. وزن Mate X2 تقریبا ۲۹۵ گرم براورد شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.