زیباترین بازیگران ایرانی که عرب هستند / باورتان نمی شود

از سراسر وب

۱.سانیا سالاری

بازیگران ایرانی

سانیا سالاری بازیگر سریال دلدادگان متولد ۲۰ تیر ۱۳۶۸ در بوشهراست و تنها یک خواهر دارد.مادرش آبادانی بوده و پدر بزرگش اهل سوریه و مادربزرگش لبنانی است اما همه دایی ها و خاله ها و مادرش در آبادان به دنیا آمدند. از وضعیت ازدواج و همسر سانیا سالاری اطلاعات دقیقی در دست نیست.

۲

بازیگران ایرانی

بازیگران ایرانی که جنوبی و عرب، لیندا کیانی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون است که در کارنامه هنری خود بازی در آثار مختلفی را دارد، این بازیگر در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان به دنیا آمد، او دارای یک خواهر و ۴ برادر است.

۳.مریم کاویانی

مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در جنوب کشور و در اهواز متولد شده است، پدرش کارگر کارخانه نیشکر و مادرش خانه دار و تنها یک برادر کوچکتر از خود دارد. بازیگر سریال راز ناتمام یک پسر به نام علی دارد که متولد سال ۱۳۷۶ می باشد. خانم بازیگر قبل از مشهور شدن به شغل شریف پرستاری مشغول بوده است.

۳.سوگل طهماسبی

بازیگران ایرانی

بازیگران ایرانی که جنوبی و عرب، سوگل طهماسبی از بازیگران جنوبی و عرب کشورمان است که متولد ۲۵ بهمن ۱۳۶۴ در اهواز می باشد، او دارای دو خواهر به نام های سحر و ساغر و یک برادر به نام سینا است و پدرش استاد مینیاتور بود که فوت کرده است. سوگل طهماسبی ۲۴ مرداد ۹۸ در ۳۴ سالگی خبر ازدواج خود را در اینستاگرام اعلام کرد و به جرگه متاهلین پیوست.

۴.داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ درخشانی بازیگر آبادانی و عرب دنیای هنر است که در ۶ آذر ماه سال ۱۳۲۶ در خانواده ای متوسط به دنیا آمد. او پس از درگذشت پدرش در ۸ سالگی به همراه خانواده به شهر کرمان-جوپار (زادگاه مادرش) مهاجرت کرد. مادر وی از طایفه اصیل و سرشناش شهیدی زندی جوپار می باشد.

۵.نادر سلیمانی

نادر سلیمانی

بازیگران ایرانی که جنوبی و عرب، نادر سلیمانی یکی از بازیگران جنوبی مجموعه های طنز سینما و تلویزیون متولد ۱۴ اسفند ۱۳۴۵ در آبادان میباشد. او تا ۱۹ سالگی در منطقه ارتشی‌های کارون آبادان بود و پس از آغاز جنگ ایران و عراق به شهرستان ارسنجان، استان فارس رفت، نادر سلیمانی چندین سال قبل ازدواج کرد و ماحصل این ازدواج یک پسر و یک دختر به نام های بارسین و هومان می باشد.

۶.نصر الله رادش

نصرالله رادش

نصرالله رادش بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۲ آذر ۱۳۴۵ در آبادان است. او در خانواده ای پرجمعیت در جنوب به دنیا آمده، پدر و مادرش اهل بهبهان خوزستان هستند و پنج خواهر و برادر داشته و خودش فرزند آخر خانواده است. نصرالله رادش متاهل است و آرزو محمد همسر دوم ایشان بوده و رادش از ازدواج اول خود صاحب پسری به نام پرهام می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.