سریال «طعم طمع» با موضوع خشکی زاینده رود

از سراسر وب

امیرحسین عنایتی که اکنون کارگردانی سریال «طعم طمع» ـ کاری از مرکز صداوسیمای استان اصفهان ـ را عهده دار است، از پخش سریالش طی یک ماه آینده از یکی از شبکه های سراسری خبر داد.
سرپوش هنری – تهیه کننده و کارگردان سریال جدید «طعم طمع» در گفت و گو با ایسنا اعلام کرد: این مجموعه در ژانر معمایی اما با درونمایه کمدی تولید شده است. «طعم طمع» روزهای پایانی تدوینش را می گذراند و همزمان موسیقی کار در حال انجام است. کار مناسبتی نیست و آزاد است و فکر می کنم طی یک ماه آینده به روی آنتن برود.

وی در توضیح داستان اصلی مجموعه تلویزیونی «طعم طمع» اظهار کرد: این سریال قصه خشکسالی زاینده رود اصفهان و درگیر شدن یک خانواده کشاورز با تبعات این مساله را به تصویر می کشد. محمد فیلی، پوراندخت مهیمن، آشا محرابی، شهاب عباسی، افشین سنگ چاپ، فاطمه شکری، پویا امینی، احمدرضا حقیقی، زهره قاسمی و … از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

نگاهمان به سریال‌های پایتخت و استانی مشترک باشد

عنایتی در واکنش به این جمله که «پیشتر پروژهای شبکه‌های استانی از کیفیت کمتری برخوردار بودند، چقدر لازم است روند کیفی سازی پروژه های استانی مستمر باشد و قطع نشود؟» تاکید کرد: تا به حال تولید سریال برای شهرستان را بر عهده نداشته ام. لوکیشن هایم در شهرستان ها بوده اما کار استانی نداشتم و سریال«طعم طمع» اولین کارم است که مصوب سیمای استانها و مرکز اصفهان و برای پخش از شبکه های سراسری تولید شده است. به نظرم پتانسیل شهرستان ها از پایتخت چیزی کم ندارد و بیشتر بحثِ نگاه است. وقتی ما نگاه شهرستانی به کارهای استانی داریم طبیعتاً توقعمان هم پایین می آید و از آن طرف کیفیت هم افت می کند اما وقتی نگاهمان یک نگاه مشترک باشد قطعاً توقعات هم بالا می رود چون سخت‌گیری‌ها، نگاه ها و بودجه همان است. البته عموماً کارهای استانی با بودجه‌های کمتری نسبت به پروژه‌های تهران، تولید می شوند و به تبع تاثیر کیفیتی خودش را هم دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.