سید مسعود شجاعی طباطبایی سوگوار شد

از سراسر وب

سید مسعود شجاعی طباطبایی هنرمند شناخته‌شده عرصه کارتون و کاریکاتور به سوگ مادرش نشست.
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سید مسعود شجاعی طباطبایی مدیر سابق مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و هنرمند شناخته‌شده عرصه کارتون و کاریکاتور به سوگ مادرش نشست.

در پی درگذشت والده این هنرمند، محمد خراسانی‌زاده مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید محمد نادری مدیر بنیاد فرهنگی روایت فتح پیام‌های تسلیتی را صادر کردند.

متن پیام‌ مدیرکل هنرهای تجسمی بدین شرح است:

«کُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَیْنَا تُرْجَعُونَ

هنرمند گرانقدر

جناب استاد سید مسعود شجاعی طباطبایی

درگذشت حزن‌انگیز و تاسّف‌بار والده ماجده جنابعالی موجب تاثّر و تالّم خاطر عمیق اینجانب و همکارانم در اداره کل هنرهای تجسمی شد. بدین‌وسیله فقدان جانکاه آن بانوی مومنه و پرهیزگار را خدمت شما برادر ارجمند و کلیه بستگان سوگوار، تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

از خداوند منّان برای جنابعالی و دیگر اعزّه معزّی، صبر و اجر و برای آن فقیده سعیده، رحمت، غفران و علوّ درجات را مسئلت دارم».

در متن پیام مدیر بنیاد فرهنگی روایت فتح نیز آمده است:

«کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

حضور گرامی هنرمند فرهیخته و انقلابی

استاد سید مسعود شجاعی طباطبایی

سلام علیکم

اندوه از دست دادن مادر چنان تلخ است که هیچ عبارتی را در این مقام، یارای مرهم نهادن نیست. تنها یاد خداست که می‌تواند دل پر درد شما را تسلی بخشد. ضایعه ارتحال مادر مکرمه و بزرگوارتان، موجب تألم و تاثر فراوان گردید.

ضمن عرض تسلیت فقدان این بانوی مؤمنه به محضر جنابعالی و خانواده محترم، از ذات اقدس احدیت، علو درجات و همجواری آن بانوی صالحه با حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و برای بازماندگان طول عمر توأم با عافیت و سلامتی روزافزون را مسئلت می‌نمایم».

خبرگزاری تسنیم این ضایعه اندوه‌بار را به سید مسعود شجاعی طباطبایی تسلیت می‌گوید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.