شاید باورتان نشود که منوچهر هادی برای «نیسان آبی۲» اینقدر دستمزد خواسته باشد!

از سراسر وب

منوچهر هادی از ساخت «نیسان آبی ۲» انصراف داد زیرا نزدیک به یک میلیارد تومان درخواست دستمزد تنها برای کارگردانی هر قسمت از «نیسان آبی ۲» داشت که این مبلغ برای تولید کنندگان حدودا دو برابر مبلغ پیش‌بینی شده می‌باشد.

منوچهر هادی به دلیل آنچه «عدم توافق مالی» از سوی او عنوان شده است، از کارگردانی «نیسان آبی ۲» انصراف داد؛ توافقی که در صورت تحقق، به نظر می‌رسد برای کارگردانی هر قسمت، دستمزدی یک میلیارد تومانی را برایش در پی داشت!

صبح امروز ـ شنبه ـ منوچهر هادی با انتشار مطلبی در فضای مجازی اعلام کرد که از کارگردانی سریال «نیسان آبی ۲» انصراف داده است و دلایل این کناره‌گیری را به توافق نرسیدن در بخش مالی با پلتفرم مربوطه، عنوان کرده است.

 علت این به توافق نرسیدن، درخواست نزدیک به یک میلیارد تومانی منوچهر هادی فقط برای کارگردانی هر قسمت از «نیسان آبی ۲» است که حدودا دو برابر مبلغ پیش‌بینی شده برای تولیدکنندگان است.

همچنین برآورد این سریال، نزدیک به سه میلیارد تومان بدون دستمزد کارگردان برای هر قسمت پیش‌بینی شده است.

منوچهر هادی بعد از تجربه ساخت سریال «نیسان آبی» و پیشتر از آن مجموعه‌هایی از جمله «عاشقانه»، «دل» و «گیسو» و در حالی که از نگارش ساخت فصل دوم «نیسان آبی» خبر داده بود.

طی یک ماه اخیر سریال جدیدی با عنوان «نیوکمپ» را در شبکه نمایش خانگی رو کرد.

این کارگردان که مجموعه‌های «دلدادگان»، «خداحافظ بچه» و «خوب بد زشت» را هم در تلویزیون تولید کرده بود، این روز‌ها بیشتر در شبکه نمایش خانگی فعال است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.