شایعاتی درباره سریال سقوط!

از سراسر وب

سریال سقوط سجاد پهلوان زاده جدیدترین تولید شبکه خانگی است که از فیلیمو پخش می‌شود.

بازیگرانی چون حمید فرخ‌نژاد، الناز ملک و سجاد بابایی در آن حضور دارند.

سریال سقوط سجاد پهلوان زاده

سجاد پهلوان زاده تدوینگر سینما و تلویزیون ایران است که از حالا باید نام او را به عنوان کارگردان هم ثبت کنیم.

از مهم‌ترین آثار سجاد پهلوان‌زاده می‌توان به حضور به عنوان تدوینگر در فیلم‌های لاتاری، ایستاده در غبار و ماجرای نیمروز اشاره کرد. او علاوه در همراهی با مهدویان در تولید سریال محبوب زخم کاری، در فیلم مصادره هم به عنوان تدوینگر حضور داشت.

براساس ادعای افراسیابی، آن‌ها منتظر نظر نهایی شورای صدور مجوز هستند و این شورا، چهارشنبه هفته گذشته بعد از اینکه نظرات کارشناسی ممیزهای صدا و سیما مشخص شده بود تشکیل جلسه دادند، اما به یک نتیجه نهایی و جمعبندی جهت صدور مجوز نرسیدند.

سریال سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده جدیدترین تولید شبکه نمایش خانگی است که از فیلیمو پخش می‌شود.

این سریال در ژانر جاسوسی می‌باشد و روایتی متفاوت از داعش و حضور این گروه تروریستی در منطقه را به تصویر کشیده است.پهلوان زاده در سال ۱۳۹۴ برای فیلم ایستاده در غبار به کارگردانی محمدحسین مهدویان توانست در سی‌وچهارمین دوره جشنواره فیلم فجر برای جایزه سیمرغ بلورین بهترین تدوین نامزد شود ولی از کسب سیمرغ بازماند.

سریال سقوط اولین تجربه کارگردانی سجاد پهلوان زاده است.

پهلوان‌زاده از دوستان و همکاران نزدیک محمدحسین مهدویان است که تجربه همکاری آن‌ها در پروژه‌های مختلف باعث شد این بار در سقوط سجاد در مقام کارگردان حاضر شود و محمدحسین در مقام مشاور او را همراهی کند.محمدرضا منصوری تهیه‌کننده آثار سینمای دفاع مقدس که از آخرین ساخته سینمایی‌اش یعنی دسته دختران یک سال می‌گذرد با تهیه‌کنندگی این سریال تجربه حضور در نمایش خانگی را پشت سر می‌گذارد.

سقوط یک داستان عاشقانه را بر بستر یک رخداد سیاسی و جاسوسی روایت می‌کند.

سقوط را باید داستان شجاعت زنان ایران دانست.

زنانی که در هر شرایطی تلاش می‌کنند حق خود را از ظالم بگیرند و در این ماجرا دختری از ایران در چنگال دشمن گرفتار می‌شود.در خلاصه داستان سریال سقوط آمده است:

پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک‌شان، جانی دوباره می‌گیرد.

آن‌ها برای آبیاری درخت عشق‌شان راهی ماه عسل می‌شوند… سفری که پایان‌اش تاریکی است.

این روایت با بهره‌گیری از بازیگران از اقوام گوناگون ایرانی و استفاده از ظرفیت حضور بازیگران جوان به یک اکشن جاسوسی جذاب تبدیل شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.