بنر خانگی

صهیونیستها یک عضو ائتلاف انتخاباتی فلسطین را بازداشت کردند

نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی یک عضو ائتلاف انتخاباتی «القدس موعدنا» در کرانه باختری را بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری رکن آنلاین به نقل از قدس الاخباریه، نیروهای ویژه ارتش رژیم صهیونیستی به منزل «ناجح عاصی» عضو ائتلاف انتخاباتی «القدس موعدنا» در شهر البیره واقع در کرانه باختری یورش برده و وی را با خود بردند.

به گفته اعضای خانواده عاصی، اشغالگران پیش از بازداشت این نامزد انتخاباتی پارلمان فلسطین تمامی وسایل الکترونیکی از قبیل لپ تاپ و تلفن همراه وی را ضبط کردند.

این اقدام رژیم صهیونیستی که به نوعی ایجاد اخلال در روند برگزاری انتخابات سراسری فلسطین به شمار می‌رود، با محکومیت شدید «علاء حمیدان» سخنگوی ائتلاف القدس موعدنا روبرو شد.

علاء حمیدان با تأکید بر اینکه اقدامات این چنینی از سوی صهیونیست‌ها علیه نمایندگان و نخبگان سیاسی فلسطینی سالهاست که ادامه دارد و اینکه اراده مردم کشورش برای رویارویی سیاسی در برابر رژیم اشغالگر قدس ناگسستنی است، از سران کشورهای اروپایی خواست تا گام‌های ضد آزادی بیان و ضد دموکراسی صهیونیست‌ها علیه برگزاری انتخابات در فلسطین را متوقف سازند.

پیش‌تر هم ارتش رژیم صهیونیستی موج بازداشت و تهدیداتی را علیه اعضای جنبش حماس در کرانه باختری پس از تاکید این جنبش بر لزوم برگزاری انتخابات سراسری در فلسطین به راه انداخته بود تا بلکه از این طریق بر روند رأی‌گیری تأثیر منفی بگذارد.

هفته پیش هم اشغالگران اسرائیلی، حسن الوردیان عضو دیگر ائتلاف انتخاباتی القدس موعدنا را بازداشت کرده بودند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.